adplus-dvertising

Müjde Ar’ın kardeşi oyuncu Mehtap Ar öldü!

Müjde Ar’ın kendisi gibi oyuncu olan kardeşi Mehtap Ar yaşamını yitirdi! Mehtap Ar, 4 aydır yoğun bakımda hayat mücadelesi veriyordu.
Takip et
Müjde Ar’ın kardeşi oyuncu Mehtap Ar öldü!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Mehtap Ar, 4 ay önce yoğun bakıma kaldırılmıştı. Akciğer kanseri olan meşhur oyuncunun ablası Mehtap Ar kardeşini hastanede yalnız bırakmıyordu.

Müjde Ar’ın kardeşi oyuncu Mehtap Ar öldü!

Müjde Ar’ın kendi gibi oyuncu kardeşi Mehtap Ar hastanede yaşamını yitirdi.

4 GÜN ÖNCE DOĞUM GÜNÜYDÜ

Merhum sanatçı Aysel Gürel’in oyuncu kızı Mehtap Ar, 6 Nisan’da 64 yaşına bastı.

Müjde Ar’ın kardeşi oyuncu Mehtap Ar öldü!

Usta oyuncu Müjde Ar da sosyal medya hesabından 3 aydır yoğun bakımda tedavi gören kardeşinin doğum gününü duygusal bir mesajla kutladı: “Canım, biriciğim, kardeşim, kalbimin yarısı, her şeyim. Bir an önce iyileş.”

UZUN SÜREDİR YOĞUN BAKIMDAYDI!

Müjde Ar’ın kardeşi olan Mehtap Ar, hastalığının artması neticesi 26 Ocak’ta yoğun bakıma kaldırılmıştı. 13 sene önce yakalandığı rahim ağzı kanserini yenen Mehtap Ar, iki sene önce de akciğer kanserine yakalanmıştı. Hastalığının tedaviye olumlu yanıt vermesiyle kendini iyi hisseden Mehtap Ar, Bodrum’a giderek ablasıyla beraber tatil yapmıştı. Ne var ki hastalığın vücuduna yayılmasıyla doktorları Mehtap Ar’ı 8 Ocak’ta hastaneye yatırmıştı. Ar, sonraki günlerde vaziyetinin kötüleşmesiyle yoğun bakıma alınmıştı.

Müjde Ar’ın kardeşi oyuncu Mehtap Ar öldü!

MEHTAP AR KİMDİR?

Mehtap Ar, 6 Nisan 1957 tarihinde İstanbul‘da dünyaya geldi. Meşhur şarkı sözü yazarı Aysel Gürel ile Tercüman Gazetesi muhabirlerinden Vedat Akın‘nın (Ebrem) kızıdır. Müjde üç yaşındayken Aysel’le baba Vedat Akın (Ebrem) ayrıldı. Ayrıldıklarında annesi Mehtap Ar’a hamile idi. Ablası Müjde Ar da sinema oyuncusudur. Ablası ile beraber dedesinin yanında büyüdü.

2000 senesinde Mehtap Ar Çocuk Tiyatrosu isimi ile çocuk tiyatrosu kurdu, turnelere çıkarak Anadolu’yu dolaştı. Mehtap Ar, ilk evliliğini 17 yaşında tiyatrocu biri ile yaptı. Kısa sürede boşandı. Mehtap Ar’ın ikinci evliliğinden Söz Ar isminde bir oğlu vardır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.