adplus-dvertising

Müjde Ar’dan kanser tedavisi gören ablasına mesaj!

Müjde Ar, kendisi gibi oyuncu ulan ablası için paylaştığı mesaj ile herkesi duygulandırdı. Ünlü oyuncu akciğer kanseri tedavisi için hastaneye yatırılan ablası Mehtap Ar için “Canım biriciğim, kardeşim, kalbimin yarısı her şeyim, bir an önce iyileş” ifadelerini kullandı.
Takip et
Müjde Ar’dan kanser tedavisi gören ablasına mesaj!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Müjde Ar’ın kardeşi olan Mehtap Ar, hastalığının artması neticesi 26 Ocak’ta yoğun bakıma kaldırılmıştı. 13 sene önce yakalandığı rahim ağzı kanserini yenen Mehtap Ar, iki sene önce de akciğer kanserine yakalanmıştı. Hastalığının tedaviye olumlu yanıt vermesiyle kendini iyi hisseden Mehtap Ar, Bodrum’a giderek ablasıyla beraber tatil yapmıştı.

Müjde Ar, Akciğer Kanseri sebebiyle 3 aydır yoğun bakımda tedavi gören kardeşi Mehtap Ar’ın doğum gününde sosyal medyadan duygusal bir mesaj yayımladı: “Canım biriciğim, kardeşim, kalbimin yarısı her şeyim, bir an önce iyileş.”

8 OCAK’TA HASTANEYE KALDIRILMIŞ, YOĞUN BAKIMA ALINMIŞTI

Hastalığın vücuduna yayılmasıyla doktorları Mehtap Ar’ı 8 Ocak’ta hastaneye yatırmıştı. Ar, sonraki günlerde vaziyetinin kötüleşmesiyle yoğun bakıma alınmıştı.

3 aydır günlerinin büyük bir bölümünü hastanede geçiren Müjde Ar, kardeşinin yoğun bakımdaki ilk günlerinde şu açıklamayı yapmıştı; “Ailece perişan olmuş vaziyetteyiz, çok üzücü günler geçiriyoruz, devamlı dualar ediyoruz. Mehtap şu an direniyor ama oldukça fazla reaksiyon alamıyoruz. Biricik kardeşim benim, her şeyim. İyi olması için dua ediyoruz. Tedavi iyiye doğru giderken, son olay çok büyük şanssızlık oldu. İmmüno terapisi iyi gelmişti. Vücutta başka bölgeye de sıçrayınca tekrardan yayıldı. Doktorlar ellerinden geleni yapıyorlar, 2,5 senedir bir mucize yaşadık esasında, çok iyi bakıyorlar, inşallah iyi olur. Herkesten dua bekliyoruz.”

6 Nisan 1957’de dünyaya gelen Mehtap Ar, 1974’te ‘Ayrı Dünyalar’ isimli sinema filmiyle oyunculuğa başladı. Ar, kariyeri boyunca 27 sinema filmi ve 12 TV dizisinde rol aldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.