Muharrem İnce’den, Rahmi Turan Ve Talat Atilla İçin Suç Duyurusu

Geçtiğimiz günlerde Rahmi Turan'ın yazdığı köşe yazısı ile gündemde bomba etkisi yaratan olay için Muharrem İnce, suç duyurusunda bulundu.

Sözcü gazetecisi yazarlarından olan Rahmi Turan, geçtiğimiz günlerde yazdığı köşe yazısında gizli bir şekilde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşen CHP’li ismin Muharrem İnce olduğunu açıklamıştı. Bu açıklama sonrası Muharrem İnce bu iddiaları, “Böyle bir görüşme varsa kendimi Taksim Meydanı’nda yakarım.” diyerek yalanlamıştı.


Daha sonra basın toplantısı düzenleyen Muharrem İnce, kesin bir dille bu haberleri yalanlayarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yüklendi. Bu olayı kumpas olarak değerlendiren İnce, kumpası da CHP içinde bulunan bir çetenin düzenlediğini söyledi. Muharrem İnce’nin bu açıklamalarından sonra kaynağını açıklamak zorunda kalan Rahmi Turan, kaynağının Talat Atilla olduğunu söylemişti.

Rahmi Turan’ın topu attığı Talat Atilla da kaynağını belirteceğini söyledi. Yayınladığı yazı ile kaynağını açıklayan Atilla, bu haberi aldığı kişinin CHP içinden bir isim olduğunu ve haberi de Kılıçdaroğlu’na doğrulattığını belirtti.

RAHMİ TURAN’A 5 KURUŞ, TALAT ATİLLA’YA 3 KURUŞ

Yaşanan bu gelişmeler sonrasında Muharrem İnce, Sözcü yazarı Rahmi Turan için 5 kuruşluk, Talat Atilla için de 3 kuruşluk tazminat davası açtı.


Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı