adplus-dvertising

Muharrem İnce ile Ekrem İmamoğlu Arasında “Belgeli” Atışma

Muharrem İnce'nin 2023'te cumhurbaşkanı adayı olacağını söylemesini sonrasında İmamoğlu cephesinden cevap gelmişti. İnce taraftarları da belgeli karşılık verdi.
Takip et
Muharrem İnce ile Ekrem İmamoğlu Arasında “Belgeli” Atışma
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geride bıraktığımız günlerde katıldığı bir canlı yayında 2023’teki Cumhurbaşkanlığı seçimi ile alakalı tekrar aday olacağını açıklayan Muharrem İnce’ye Ekrem İmamoğlu tarafından jet hızıyla cevap gelmişti. İmamoğlu’nun seçim döneminde kampanya direktörlüğünü üstlenen isim olan Necati Özkan sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımda, “Dün dünde kaldı cancağzım. Artık mekanın yeni sahibi var” sözlerini kullandı.

Muharrem İnce ile Ekrem İmamoğlu Arasında “Belgeli” Atışma

MUHARREM İNCE TARAFINDAN İMAMOĞLU CEPHESİNE YANIT

Özkan’ın “Dün dünde kaldı cancağzım. Artık mekanın yeni sahibi var” paylaşımına “Muharrem İnce Destek” ismindeki Twitter sayfasından belgeli bir cevap geldi. İnce’nin sosyal medya faaliyetini yapan bu hesap, Özkan’ın alacakları için CHP’ye dava açtığını öne sürdü ve bir belge yayınladı.

“Herkesin bir ‘öykü’sü vardır cancağzım:) Para İçin mekana dava açıp mekana sahip belirlediğini zannetmek gibi!” yazısı ile yayınlanan söz hususu belgede, Özkan’ın sahibi olduğu “Öykü Reklam Hizmetleri A.Ş” adına CHP’ye 832 bin 500 TL’lik dava açıldığı görülüyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.