Muharrem İnce Aydın’da vatandaş ile tartıştı! “CHP beni sattı”

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin Aydın ziyaretinde enteresan anlar meydana geldi. İnce’nin Didim’de vatandaşlarla bir araya geldiği dakikalarda İnce’nin başını çektiği kalabalığı durduran kadın, “Siz bizi sattınız” diyerek bağırdı. İnce de “CHP beni sattı. 12 bin sandığa gözlemci koymadı” diye kadına cevap verdi.
Takip et
Muharrem İnce Aydın’da vatandaş ile tartıştı! “CHP beni sattı”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, partisinin kurultayının sonrasında ilk kez sokağa çıktı. Vatandaşlarla bir araya gelen İnce, esnafa da ziyarette bulundu. İnce’nin Didim ziyareti esnasında ise enteresan anlar meydana geldi. Vatandaş, İnce’ye “Size hakkımız helal etmiyorum; bizi sattınız” sözleriyle tepki gösterdi.

“SİZİN İÇİN KAPI KAPI DOLAŞIP OY İSTEDİM”

Aydın ve ilçelerini ziyaret eden Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin Didim’deki esnaf gezisinde Cumhuriyet Caddesi üstündeki bir kadın İnce’ye tepkisini dile getirdi. İnce’ye seslenen ve isimi öğrenilemeyen kadın “Muharrem Bey ben size hakkımız helal etmiyorum” demesinin sonrasında İnce “neden” diyerek sordu. Neden sorusunun sonrasında konuşmasına devam eden kadın “Ben geçen seçimlerde kapı kapı dolaştım. Oy istedim sizin için, ama siz ne dediniz. Kaç bin arkamda dediniz; İncenin yanıtı ise 50 bin.. Dinleyecekseniz anlatayım” derken “Kadın bana o gün anlatacaktınız. O gün çıkıp açıklama yapacaktınız. Siz bizi sattınız” sözleriyle eleştirdi.

Muharrem İnce Aydın’da vatandaş ile tartıştı! “CHP beni sattı”

“CHP BENİ SAATTI, SANDIKLARA GÖZLEMCİ KOYMADILAR”

Kadının “sattınız” sözüne ise Muharrem İnce, “Beni satan CHP, 12 bin sandığa gözlemci koymadı. Belgesini göndereyim mi size” sözleriyle yanıt verdi.

Muharrem İnce ve beraberindeki partililer Cumhuriyet Caddesi ve Atatürk Bulvarı üstünde esnafı gezdi. Kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenlerle bol bol fotoğraf çektirdi. İnce, daha sonra parti otobüsüyle şehir turu attı. Sonrasında İlçe binasını ziyaret eden İnce, partililerle sohbet edip fotoğraf çektirdi ve öbür programlar için ilçede ayrıldı. – AYDIN

Muharrem İnce Aydın’da vatandaş ile tartıştı! “CHP beni sattı”

Muharrem İnce Aydın’da vatandaş ile tartıştı! “CHP beni sattı”

Muharrem İnce Aydın’da vatandaş ile tartıştı! “CHP beni sattı”Muharrem İnce Aydın’da vatandaş ile tartıştı! “CHP beni sattı”Muharrem İnce Aydın’da vatandaş ile tartıştı! “CHP beni sattı”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.