Muhammed Mursi’nin Oğlu Abdullah, Vefat Etti

Muhammed Mursi’nin küçük oğlu Abdullah Mursi, 24 yaşında kalp krizi geçirerek vefat etti. Konuyla alakalı, abisi Ahmet Mursi’den doğrulama geldi.

Mısır tarihinde seçilmiş ilk cumhurbaşkanı olan Muhammed Mursi’nin en küçük oğlu Abdullah Mursi, 24 yaşında geçirdiği kalp krizi sebebiyle yaşamını yitirdi. Vefatın ardından Muhammed Mursi’nin büyük oğlu Ahmet Mursi, vefatı doğrulayarak kardeşinin öldüğünü söyledi.

Daha önce babalarının ölümü ile sarsılan aile bu sefer de küçük oğullarının ölümüyle sarsıldı. Abdullah Mursi babasının ölümünden sorumlu olarak Mısır Cumhurbaşkanı Sisi’yi gördüğünü söylemiş ve bunu Facebook hesabından paylaşmıştı.

MUHAMMED MURSİ DE KALP KRİZİ GEÇİRMİŞTİ

Mısır Cumhurbaşkanı Abdulfettah es-Sisi’nin darbesiyle iktidardan düşürülen ve hapse atılan seçilmiş ilk cumhurbaşkanı Muhammed Mursi, cezaevinde kalp krizi geçirerek yaşamını yitirmişti. Olayın suikast olduğu söylentisi ortaya atılmış olsa da kesinlik kazanmış bir durum ortaya çıkmadı.

Sisi’yi eleştiren ve babasının ölümünden sorumlu tutan Abdullah Mursi’nin de kalp krizi geçirmesi aynı konuların tekrar gündeme gelmesine neden oldu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı