adplus-dvertising

Muhalefet seçimi kaybetme ihtimalini konuşmuyor!

Sadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’ndan 2023 seçimleriyle ilgili dikkat çeken bir açıklama geldi. Karamollaoğlu seçimi kaybetme ihtimali üzerine hiç bir plan yapılmadığını Millet İttifakının kazanma ihtimaline kesin gözüyle baktıklarını ifade etti.
Takip et
Muhalefet seçimi kaybetme ihtimalini konuşmuyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İddialı açıklamalarda bulunan Temel Karamollaoğlu, 6 masada konuşulanların hep kazanmak üzerine olduğunu söyleyerek kaybetme durumunda ne yapılacağı ile ilgili herhangi bir şey konuşulmadığını söyledi.

Muhalefet seçimi kaybetme ihtimalini konuşmuyor!

“HERKES HEMFİKİR”

Karamollaoğlu, Armağan Çağlayan’ın sunduğu “Zor Ama Gene de Sor” programına katıldı, soruları yanıtlandırarak gündeme ilişkin değerlendirmelerini paylaştı.

‘Altılı masa’ya ilişkin soruları cevaplayan Karamollaoğlu, partisindeki bütün üyelerin seçimi kazanacakları konusunda hemfikir olduğunu dile getirdi ve kaybetmeme ihtimalini hiç konuşmadıklarını ifade etti.

Muhalefet seçimi kaybetme ihtimalini konuşmuyor!

“HİÇ KONUŞULMUYOR”

Karamollaoğlu’na “”Kaybedersek ne yapacağız konusu hiç konuşuluyor mu?” sorusu yöneltildi. “Hiç konuşulmuyor” diyen Karamollaoğlu, “Ilginç. Herkes ‘kesin kazanacağımız’ görüşünde. Biz kazanırız, kazanacağız” ifadelerini kullandı.

“BUNDAN DOLAYI ÜZERİNDE DURULMUYOR”

Buna karşılık Çağlayan’ın “Şaşırdım ama hiç kaybetme olasılığının üstünde konuşulmamasına” demesi üstüne Karamaollaoğlu şu şekilde konuştu:

“Kaybedersek… Şuanda bunu ne konuşacağız? Kaybettik, ne yapacağız? Oturup ağlayacağız. Bunun üstünde bundan dolayı durulmuyor. Hiçbir zaman bu konu bizim gündemimize gelmedi.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.