Muhabirin “neden önlem almadınız” sorusuna İmamoğlu’nun yanıtı olay oldu!

Ekrem İmamoğlu, CNN Türk muhabiri tarafından yöneltilen soruya, bölgede daha önce alınmayan tedbirleri hatırlatarak yanıt verdi.
Takip et
Muhabirin “neden önlem almadınız” sorusuna İmamoğlu’nun yanıtı olay oldu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

İstanbul’da öğlen saatlerinde başlayan şiddetli fırtına ve yağış etkili oldu. İstanbul’un ilçelerinde çok sayıda maddi zararla karşılaşıldı.

Hadımköy’de çıkan şiddetli fırtınada seyir halinde olan TIR devrildi. Öte yandan Sultangazi’de etkili olan dolu ve sağanak yağıştan sonra, vatandaşlar koruma amaçlı araçlarının üzerine halı, kilim, battaniye serdi.

En büyük zarar ise Esenyurt’ta gerçekleşti. Bodrum katlarını su bastı, bodrum katlarında oturan vatandaşlar boğulma tehlikesiyle

Olay yerinde incelemelerde bulunan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu da sorunların çözümü için yetkililerden bilgi alırken CNN Türk canlı yayına katıldı. İmamoğlu, CNN Türk muhabirinin ısrarla sorduğu “Neden önlem almadınız” sorusuna sinirlenince “Onu 25 yıldır İstanbul’u yönetenlere tedbir almayanlara sorun” yanıtını verdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
xL
25 Haziran 2020, 10:30 tarihinde yazildi

Şu adam oyları aldıktan sonra öyle bir değişti ki… Konuşma tavrına baksana imkan olsa kadını dövdürecek! Ellerini arkaya bağlayıp gezmesi vs. bundan yıllar yıllar önce Erdoğan görevdeyken aynı sel olmuştu. Televizyonda adama karşıt sunucu her şeyi yapmıştı sinirlenmemişti. Üstüne bir de bakanın birisi bağlanıp haddini bil, sen kimsin demişti adam yine de kendisini bozmadı. Chplilerin seçildiği şehirlerden birisinde ve chpnin yüksek oy aldığı bir yerde yaşıyorum, ilk günden beri en iyi yaptıkları şey reklam. Akpnin yaptıklarına bile kendi reklamlarını astılar, sürekli kapılara reklam gönderiyorlar. Hizmette diyelim ki acemiler sorun yok ama hadsiz davranışlarını görüyoruz. Nasıl da kadına saldırırcasına konuşuyor. Pes…

  • Cevapla
  • 0