Muhabir yayın sırasında yanlışlıkla Facebook yüz filtrelerini açtı!

Muhabir canlı hava durumu yayını sırasında yanlışlıkla Facebook filtreleri açınca canlı yayında komik görüntüler ortaya çıktı. Justin Hinton, Facebook'un “gizem maskesi” filtresini yanlışlıkla etkinleştirdi. Kısa sürede video en çok konuşulanlar arasına girdi.

Kuzey Carolina ABC üyesi WLOS’un hafta sonu çapa ve muhabiri Justin Hinton , geçen hafta sezonun ilk önemli kar yağışı hakkında rapor vermek için Madison County’deki sokaklara çıktı. Ancak çekimlerde kardan daha sıradışı bir şey vardı.

Justin Hinton, Facebook filtrelerinin canlı yayın sırasında bir uzay adamı ve kedi gibi görünmesine dair hiçbir fikre sahip olmadan Kuzey Carolina’daki kar yağışı hakkındaki hava raporunu sundu. Bu durumu ancak yayın bittikten sonra bir izleyicinin yorumunu sayesinde farketti.

Görünüşe göre, muhabir yayın başlamadan önce yanlışlıkla Facebook yüz filtrelerini açarak hava durumu yayınına çok farklı bir his verdi. Muhabir Justin Hinton ‘Patronlarım, iş arkadaşlarım, arkadaşlarım, PIO’larım ve daha ne kadar komik olduğunu söyleyen mesajlar aldım” diye konuşuyor.

Hinton daha sonra “Birlikte çalıştığım fotoğraf garip yüzleri olan ekran hakkında bir şeyler söyledi” diye yazdı . “Ayrıntılı değildi, bu yüzden muhtemelen gideceğini söyledim. Söylemeye gerek yok, gitmedi. ”Kendinize gülemiyorsanız, kahkaha ne demek?” o yazdı. “Umarım kar gününden keyif alırsınız ve gülümsemeyi ve gülmeyi unutmayın!”

Haber Etiketleri

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı