Muhabir Özge Mayetin, Gonca Vuslaterine ateş püskürdü

Vuslateri, yolun ortasından geçen başıboş bir atın, çekim yapan haber spikerine saldırdığı görüntüyü, 'Atları seviyorum çünkü onlar da magazin sevmiyor' notuyla sosyal medyasında paylaştı. Bu durumdan rahatsız olan muhabir gerekirse dava açabileceğini belirtti. Söylemezsem Olmaz programını arayarak açıklamalarda bulunan Özge Mayetin gereksiz şekilde tekrar bu görüntülerin ortaya çıktığını söyledi
Takip et
Muhabir Özge Mayetin, Gonca Vuslaterine ateş püskürdü
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yıllar önce   iş kazası olarak yaşadığı talihsiz olayın Gonca Vuslateri tarafından tekrar gündeme getirilmesi üzerine muhabir Özge Mayatin , Söylemezsem Olmaz programına katılarak tepkisini dile getirdi.

Sarıyer’de Show TV muhabiri Özge Mayetin’in başıboş atlardan birinin saldırısına uğradığı görüntüler, sosyal medyada en çok izlenen ve paylaşılan videolar arasına girmişti.

Vuslateri, yolun ortasından geçen başıboş bir atın, çekim yapan haber spikerine saldırdığı görüntüyü, ‘Atları seviyorum çünkü onlar da magazin sevmiyor’ notuyla sosyal medyasında paylaştı.

Muhabir Özge Mayetin, Gonca Vuslaterine ateş püskürdü

Gonca Vuslateri hiç haber yapmış mı, ne kadar zor olduğunu biliyıor mu diyen Özge Mayetin, bu şeilde tekrar gündeme geldiği için rahatsız olduğunu, gereken incelemelerden sonra dava açabileceğini söyledi.

Saldırı sonrası sosyal medya hesabından bir açıklama yapan başarılı muhabir, “Şükürler olsun ki ucuz atlattım, bir kaç sıyrık ve dizlerimdeki morlukları saymazsak… Arayan, mesaj atan geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür ederim” ifadelerine yer vermişti.

Muhabir Özge Mayetin, Gonca Vuslaterine ateş püskürdü

Özge Mayetin kimdir nereli kaç yaşında?

1991 Yılında Kocaeli, Karamürsel’de dünyaya gelen Özge Mayetin ilk ve orta öğretimini Kocaeli’de yaptıktan sonra Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olmuş, aynı üniversitede iletişim alanında halen yüksek lisans yapmaktadır.

Lisans eğitimi devam eden genç muhabir bu dönemde TRT Belgesel kanalında görev yapmaya başladı, buradan Kanal 24’e geçen Özge Mayetin’in Türkiye tarafından tanınması Show TV ekranlarında yaşadığı At Saldırısı sonucu oldu. Sarıyer’de başıboş gezen atların haberini yapmaya giden genç muhabir burada bir atın saldırısına uğradı ve o anlar sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı.

Saldırı sonrası sosyal medya hesabından bir açıklama yapan başarılı muhabir, “Şükürler olsun ki ucuz atlattım, bir kaç sıyrık ve dizlerimdeki morlukları saymazsak… Arayan, mesaj atan geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.