Muğla Milas Havalimanı’nda Yılan Alarmı

Milas-Bodrum Havalimanı’nda yolcuların yol ortasında gördükleri yılan, büyük paniğe sebep oldu. Olayı gören yolcuların ve görevlilerin ihbarı üzerine yılanın olduğu yere itfaiye ve havalimanı çalışanları gelerek yılanı yakaladı.

Milas-Bodrum Havalimanı'nda yaşanan ''Yılan'' olayı büyük paniğe sebep oldu. Yolcuların, iç hatlar giden yolcu girişinde gördükleri yılan, yetkililere ve itfaiye ekiplerine ihbar edildi. Hattın girişinde bulunan yılan, bir süre yolcuların giriş çıkış yapamamasına neden oldu.

İTFAİYE, OLAYA MÜDAHALE ETTİ

Olayı haber alan itfaiye ekipleri havalimanına geldi. Yılanı, olduğu yerden alan ve bir kutuya koyan itfaiye ekipleri, yılanın kimseye zarar vermeden etkisiz hale getirilmesini sağladı. Bir yolcunun valizinde getirdiği ve valizden çıktığı düşünülen yılan, etrafına toplanan kalabalıklar yüzünden ürktü.

Yılanı gören görgü tanıkları, ilk başta panik olduklarını ama yılanın kimseye zarar vermeden hattın girişinde uzun süre beklediğini ve kalabalıklardan ürktüğü için burada durduğunu söyledi. İtfaiye ekipleri ve havalimanı çalışanlarının hızlı müdahalesi olası bir yılan saldırısını önlemiş oldu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı