Müge Dağıstanlı: Kim Kardashian Türkiye’ye Gelmez

Kanal D ekranlarında 2. Sayfa programının sunucularından Müge Dağıstanlı, önümüzdeki günlerde Türkiye'ye gelmesi planlanan Ermeni asıllı ünlü ABD'li TV yıldızı Kim Kardashian ile ilgili çok konuşulacak bir iddia ortaya attı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve günlük magazin haberlerinin işlendiği 2 Sayfa programında ilginç bir iddia gündeme geldi. Program sunucularında Müge Dağıstanlı, önümüzdeki günlerde Türkiye’ye gelmesi planlanan Kim Kardashian ile ilgili çok konuşulacak bir iddia ortaya attı.


Her yaptığı olay olan ve magazin gündemine yön veren isimlerin başında gelen Ermeni asıllı ünlü ABD’li TV yıldızı Kim Kardashian’ın önümüzdeki aylarda Türkiye’ye gelmeyi planlıyor. Konuyu Kanal D ekranlarında yayınlanan programlarında masaya yatıran Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel, Kardashian’ın bu planını iptal edebileceğini öne sürdü.

“TEPKİLERDEN KORKACAĞI İÇİN GELMEYECEK”

Türkiye’de ünlü TV yıldızına büyük tepki olacağını belirten sunuculardan Müge Dağıstanlı, “Bu tepkilerden korkacağı için Türkiye’ye gelmeyecek” ifadelerini kullandı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı