adplus-dvertising

Müge Boz’a Eşi Caner Erdeniz’den Sürpriz

Ünlü oyuncu ve sunucu Müge Boz, son dönemlerde sosyal medyada paylaşımlarıyla beğeni topluyor. Müge Boz'a eşi Caner Erdeniz şık bir sürpriz yaptı.
Takip et
Müge Boz’a Eşi Caner Erdeniz’den Sürpriz
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Son dönemlerde tatil pozlarıyla gündeme gelen ve yakın dönemde bebek bekleyen Müge Boz’dan yeni bir paylaşım geldi. Müge Boz, basketbolcu eşi Caner Erdeniz’in kendisine yaptığı sürprizi de hayranlarıyla paylaştı. Müge Boz yaptığı bu paylaşımda eşi Caner Erdeniz’in sürprizinden de bahsederken, “Artık bebekli, köpekli ve bol bitkili bir aile olmaya hazırız” dedi. Müge Boz’un bu paylaşımına takipçileri tarafından beğeni ve yorum yağdı.

Müge Boz’a Eşi Caner Erdeniz’den Sürpriz

MÜGE BOZ’UN EŞİ CANER ERDENİZ’İN SÜRPRİZİ NE?

İnstagram’da verdiği tatil pozlarıyla dikkatleri üzerine çeken Müge Boz’un paylaşımında bahsettiği sürpriz ne? Basketbolcu Caner Erdeniz, yakın dönemde bebek beklediği eşinin boya kokusundan rahatsız olmamasını istediği için, Müge Boz tatildeyken evi boyattı ve Müge Boz’un bitkilerine de iyi baktı. Müge Boz fotoğrafın açıklamasına şunları yazdı; “Evime döndüüüm!! Ben yokken Caner duvarları boyatmış. ‘Sen boya kokusundan etkilenme diye yokken hallediyim dedim’ diyo Çiçeklerimize de çok iyi bakmış. Jumanji filmini aratmayacak kadar çok bitkimiz var çünkü evimizde. Artık bebekli, köpekli ve bol bitkili bir aile olmaya hazırız” İşte o paylaşım…

Müge Boz’a Eşi Caner Erdeniz’den Sürpriz

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.