Müge Boz, Hamileliğinin 6. Ayında Hayranlarını Büyüledi

Güzel oyuncu Müge Boz hamilelikte 6. ayını geride bırakırken sosyal medya hesabı Instagram'da yaptığı bikinili paylaşımlarıyla, hayranlarını bir kez daha kendisine hayran bıraktı. Bikinisi ve düzgün fiziğiyle görenelri aşşırtan Müge Boz'un karnı da sanki hamilelikten değil nefesini tutmaktan biraz şişmiş gibi.

Ünlü oyuncu Müge Boz, sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımlarla adeta Instagram’da yeni bir akım başlattı. Hamile annelere örnek olacak bir fiziğe sahip olan güzel oyuncu Müge Boz, Instagram’da bikinili pozlarını paylaştı.


Müge Boz

Kısa süre içinde binlerce beğeni alan pozlarıyla fiziğini koruduğu görünen anne adayı Müge Boz, birçok anne adayının  da dikkatini çekti.

Müge Boz

MÜGE BOZ’UN FOTOĞRAFLARINA YORUM YAĞDI

Güzel oyuncu Müge Boz, bikinili fotoğraflarını paylaştıktan sonra kısa süre içinde Instagram’da en çok beğeni alan Türk kadınlarından oldu. Görenleri şaşkınlık yaşadığı ve ”Maşallah” dedirten sağlıklı görüntüsü ile fiziğini koruyan Boz, birçok yeni anne adayının da idolü olmayı daha şimdiden başardı.

Müge Boz-Caner Erdeniz


Müge Boz, Galatasaraylı basketbolcu Caner Erdeniz ile geçtiğimiz Haziran Ayında evlenmişti. Çiftin beraber çekildiği fotoğraflar da Müge Boz tarafından Instagram’da paylaşıldı.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı