Müge Boz Eşi Caner Erdeniz’i Derbide Yalnız Bırakmadı

ING Basketbol Süper Ligi’nde dün Galatasaray Doğa Sigorta – Fenerbahçe Beko’yu ağırladı. Karnı burnunda Müge Boz, kenarda maç sonuna kadar destek verdi.

Dün parkede Galatasaray Doğa Sigorta – Fenerbahçe Beko derbisi vardı. Galatasaray maçı 83-64’lük skorla kazanırken, en çok dikkat çeken isim ise hamile haliyle maça gelerek eşi Caner Erdeniz’e  ve Galatasaray’a destek veren Müge Boz oldu.

Hamileliğine rağmen eşi Caner Erdeniz’i desteklemeye gelen Müge Boz, maç boyunca desteğini sürdürdü ve Galatasaraylı taraftarların sevgisini kazandı. Müge Boz maç esnasındaki görüntüleri yayınladığı bir video ile takipçileriyle paylaştı.Başarı oyuncu yaptığı paylaşımda, “Müge Hanım napıyorsunuz? Bebek kaç aylık aman yapmayın böyle şeyler. Ben yapmayayım da kim yapsın… O kadar heyecanlıydı ki yerimde oturamazdım. Tüm taraftarlara sevgilerimi gönderiyorum, inanılmazdınız. Sizinle beraber maçlar çok keyifli. 83-64 biten bu tarihi maçta bebeğim de çok mutluydu. Bir dahaki derbide göbüşün içinde değil kucağımda izlemesin mi?” notunu düştü.

Müge Boz Eşi Caner Erdeniz’i Derbide Yalnız Bırakmadı

Galatasaray taraftarları da bu paylaşımın altına birçok yorum yaparak Müge Boz’a sevgi gösterisinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı