Müge Anlı’ya cesedi bulunan Mülkiye Kazan’ın nişanlısından şok!

Müge Anlı, 35 gün sonra çobanların ihbarıyla ortaya çıkan Mülkiye Kazan'ın cesedi ile ilgili konuşan nişanlısının sözleri karşısında adeta şok olarak donup kaldı.
Takip et
Müge Anlı’ya cesedi bulunan Mülkiye Kazan’ın nişanlısından şok!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Müge Anlı İle Tatlı Sert programında gündeme gelen ve 35 gündür her yerde aranan Mülkiye Kazan’ın cansız bedenine ulaşıldı. Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesi kırsalında hayvanları otlatan çobanlar tarafından boş bir arazide bulunan cesedi, Mülkiye Kazan’ın ablası ayakkabısından teşhis etti. Cansız bedenin Kazan’a ait olmasının otaya çıkması ile Jandarma soruşturmayı derinleştirdi. Müge Anlı, kuzeni ile nişanlı olan Mülkiye Kazan’ın bir erkekle sosyal medyadan tanıştığını, tanıştığı kişinin genç kadını Almanya’ya götürmeye çalıştığını ortaya çıkarmıştı. Mülkiye’nin vefatından önce evlilik hazırlığı yaptığı Müge Anlı’ya çıkan nişanlısı Mustafa’nın tavırları ise Müge Anlı’yı çileden çıkardı; ‘Sosyal medyadan 2-3 kişiyle tanışmış olabilirim ama bu Mülkiye’yi sevmediğim manasına gelmez’ deyince stüdyodaki herkes şoke oldu.

35 gündür aranıyor! Mülkiye Kazan’ın cansız bedenini çobanlar buldu

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında günlerdir işlenen Mülkiye Kazan konusunda bir son dakika gelişmesi meydana geldi. Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde 35 gündür aranan Mülkiye Kazan’ın cansız bedeni kırsal bir alandaki arsada hayvanları otlatan çobanlar tarafından bulundu.

Müge Anlı’ya cesedi bulunan Mülkiye Kazan’ın nişanlısından şok!

Hayvan otlatan çobanlar tarafından ölü olarak bulunan kadının kimliğinin Mülkiye Kazan’a ait olduğu gün yüzüne çıktı.

Kazan’ın cesedi ablası tarafından teşhis edildi

Kazan’ın cesedi ablası tarafından teşhis edildi. Abla, ayakkabıların kardeşine ait olduğunu ifade etti. Müge Anlı, Mülkiye Kazan’ın nişanlı olmasına karşın sosyal medyadan başka biri ile tanıştığını, bu kişinin Kazan’ı Almanya’ya götürmeye çalıştığını ortaya çıkarmıştı. Mülkiye’nin kız kardeşi ise ablasına ait olduğu öne sürülen yazışmaların ‘göstermelik olduğunu’ ablasının o cümleleri kurmayacağını ifade ederek, bunun düzenlenmiş bir cinayet olduğuna işaret etti. Öte yandan Mülkiye’nin nişanlısının rahat tavırları da hem seyircinin hemd e Müge Anlı’nın dikkatini çekti.

Kuzeniyle nişanlı olan Mülkiye’nin başka birisiyle sosyal medyadan tanıştığı ortaya çıkmıştı

23 yaşında olan Mülkiye Kazan, Şanlıurfa’da esrarengiz bir biçimde ortadan kayboldu. 35 gündür haber alınamayan Kazan’ın ailesi Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi.

Aile, son görüntüleri ortaya çıkan Mülkiye Kazan’ın nişanlısından şüpheleniyordu.

Müge Anlı’ya cesedi bulunan Mülkiye Kazan’ın nişanlısından şok!

Kuzeniyle nişanlı olan Mülkiye’nin başka birisiyle sosyal medyadan tanıştığı, o kişinin ise genç kadını Almanya’ya götürmek istediği gün yüzüne çıktı.

Mülkiye evlenmek istemiyormuş!

Müge Anlı, Mülkiye’nin nişanlısı olan kuzeni Mustafa’nın kendisini aldattığı için esasında çok da evlenmek istemediğini söyledi. Jandarma olayla alakalı soruşturma başlattı.

Nişanlısı Mustafa’nın rahat tavırları dikkat çekti

Öte yandan Müge Anlı’nın ortaya çıkarttığı yazışmalar ise şaşkınlık oluşturdu. Yazışmalarda ‘Almanya’ya gitme ibresinin inandırıcı olup olmadığına dikkat çeken Müge Anlı, Mülkiye’nin nişanlısı Mustafa’nın, Mülkiye’nin cansız bedeninin bulunmasından önce sarf ettiği ‘Başına bir şey gelirse sorumlusu ben değilim’ sözlerini vurgulayarak şüpheleri Mustafa’nın üstüne çekti.

Müge Anlı’ya cesedi bulunan Mülkiye Kazan’ın nişanlısından şok!

İşte o yazışmalar…

Müge Anlı’ya cesedi bulunan Mülkiye Kazan’ın nişanlısından şok!Müge Anlı’ya cesedi bulunan Mülkiye Kazan’ın nişanlısından şok!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.