Müge Anlı’ya cinayeti itiraf eden Güldane Biçer’in eşinin tarif ettiği yerde kemik parçaları bulundu!

10 senedir kayıp olan ve yakınlarının Müge Anlı’nın programına kayıp müracaatında bulundu Güldane Biçer’in eşi Osman Biçer tarafından öldürüldüğü gün yüzüne çıktı. Cinayeti itiraf eden Osman Biçer’in cesedi gömdüğünü söylediği yerde inceleme yapan ekipler kemik parçaları ve kadın giysileri buldu.
Takip et
Müge Anlı’ya cinayeti itiraf eden Güldane Biçer’in eşinin tarif ettiği yerde kemik parçaları bulundu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

17 Eylül 2011 gününden beri kayıp olan Güldane Biçer’in yakınları Müge Anlı‘ya başvurarak bulunmasını istemişti. Bir süredir devam eden programda Biçer’in eşi Osman Biçer‘in çelişkili ifadeleri dikkat çekmişti.

CİNAYETİ İŞLEDİĞİNİ İTİRAF ETTİ

Çelişkili ifadelerin sonrasında Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı Osman Biçer ile ilgili soruşturma başlattı. İfadesi alınan Biçer, eşini kendisinin öldürdüğünü itiraf etti.

KEMİK PARÇALARI VE GIYSILER BULUNDU

Eşi Güldane Biçer’i öldürdüğünü ve Büyükçekmece Karaağaç’ta göl kenarına gömdüğünü itiraf eden Osman Biçer, ardından da polise gidip kayıp müracaatında bulunduğunu belirtti. Biçer’in ifadesinde söylediği göl kenarına gidip çalışma başlatan ekipler, Güldane Biçer’e ait olduğu düşünülen kemik parçaları ve kıyafetlere ulaştı.

GÖZALTINDA

Kemik parçaları ve giysiler Adli Tıp Kurumu’na götürülürken, Osman Biçer’de gözaltına alındı. Zanlının emniyetteki işlemleri devam ediyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.