Müge Anlı’ya çıkan Fatma Karadağ kimdir?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programındaki Fatma Karadağ olayı merak ediliyor. Birçok izleyici Fatma Karadağ ve oğlu Alim Karadağ hakkındaki bilgileri araştırıyor. Peki ama Fatma Karadağ kimdir?
Takip et
Müge Anlı’ya çıkan Fatma Karadağ kimdir?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Müge Anlı’nın programına kayıp olarak aranan kardeşi Mehmet Karahan için başvuran Fatma Karadağ Türkiye’nin gündemine oturdu. Fatma Karadağ, 2017 senesinde beraber olduğu kişi tarafından kardeşinin dövüldüğünü ve öldürüldüğünü öne sürdü. Peki ama Fatma Karadağ kimdir?

Fatma Karadağ kimdir?

Fatma Karadağ üç çocuk annesidir. 52 yaşında olan Fatma Karadağ bir evlilik yapmıştır. Manisa Turgutlu’da yaşayan Fatma Karadağ Türkiye’nin gündemine oturdu. Ekrandaki Rukiye ve Alim çocuklarıdır. Fatma Karadağ, Müge Anlı’nın programında yaptığı itiraflarla herkesi şoke etti. Kardeşinin dövülerek öldürüldüğünü cesetle günlerce aynı evde kaldığını öne süren Fatma Karadağ sevgilisinin cesedi kokmaması için her gün banyoda yıkadığını ve tuvalette beklettiğini belirtti. Fatma Karadağ programa katıldığı ilk gün, ”Kardeşimin cenazesiyle aynı evde kaldım.” şeklinde konuştu.

Alim Karadağ kimdir?

Alim Karadağ, Fatma Karadağ’ın oğludur. Alim Karadağ’ın da programda bildiklerini anlatması dikkat çekti. Stüdyoya katılan konuklar Alim Karadağ’ın her şeyi bildiğini ancak korkudan söylemediğini öne sürdü.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.