Müge Anlı’ya çıkan anne kızı Melisa’nın evlendiğini duyunca sinir krize geçirdi!

ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir annenin feryadı yürek dağladı. Kayıp olan 18 yaşındaki kızı Melisa’yı aramak için Müge Anlı’ya çıkan bir anne, duydukları karşısında sinir krizi geçirdi. Müge Anlı annenin feryatlarına kayıtsız kalamadı.
Takip et
Müge Anlı’ya çıkan anne kızı Melisa’nın evlendiğini duyunca sinir krize geçirdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Müge Anlı’nın kayıp olarak aradığı 18 yaşındaki Melisa Varol’un ailesinin kaçırdığını öne sürdüğü 32 yaşındaki akrabası ile evlendiği gün yüzüne çıktı. Müge Anlı’nın kısa zaman içinde bulduğu kızının evlendiğini duyan anne Hamiyet Varol, stüdyoda sinir krizi geçirdi. Programa 6 gündür kayıp olan 18 yaşındaki kızı Melisa’yı aramak için gelen anne, duydukları karşısındaadeta cinnet getirdi. Kızını kaçırdığını öne sürdüğü şahsın annesi, telefonla programa katılarak itiraflarda bulundu. Müge Anlı’nın, telefondaki anneye “Evlendiler mi?” sorusuna verilen “Evlenmişler” yanıtını duyan anne, “Nasıl evleniyor bu çocuk?” diye sinir krizi geçirdi.

Müge Anlı’ya çıkan anne kızı Melisa’nın evlendiğini duyunca sinir krize geçirdi!

Ailesiyle beraber İstanbul Esenyurt’ta yaşayan 18 yaşındaki Melisa Varol, 6 Ekim Çarşamba günü evden işe gideceğini belirterek ayrıldı. Günlerdir haber alınamayan kızlarını aramak için Müge Anlı’ya başvuran endişeli aile, Melisa Varol’un 32 yaşındaki akrabası tarafından kaçırıldığını öne sürdü.

Kızları kaybolduktan sonra çalıştığı iş yerinden Melisa’nın; her gün uzun boylu, gözlüklü bir kişi tarafından kırmızı araçla alındığını öğrenen aileye göre bu kişi, uzun zamandır kızlarının peşinde olan, akrabaları Semih Ceylan’dı.

‘Kimseye anlatmaması için ölümle tehdit etti’ iddiası

Madde bağımlısı olduğunu iddia ettikleri Semih Ceylan’ın evde kimse yokken Melisa’yı tehdit edip sonrasında darp ettiğini belirten anne Hamiyet Varol, şahsın bu olaya şahit olan torununu da kimseye anlatmaması için ölümle tehdit ettiğini iddia etti.

“Kızımın 14 yaşından bu yana peşindeymiş”

Memleketleri Giresun’dan geldikten sonra İstanbul’da bir hayat kurmasına yardım ettiklerini dile getirdiği Semih Ceylan’ın kızlarına göz koyduğunu öne süren Varol, “Kızımın 14 yaşından bu yana peşindeymiş” diye Melisa’nın yaşamından endişe ettiğini kaydetti.

“Nasıl evlenir bu çocuk? Benim çocuğum daha öğrenci…”

Çok geçmeden Melisa Varol’u kaçırdığı öne sürülen şahsın annesine ulaşan Müge Anlı, yayına bağladığı Fatma Ceylan’dan ikilinin evlendiğini öğrendi. Kızının evlendiğini işitmesi üstüne, “Nasıl evlenir bu çocuk? Benim çocuğum daha öğrenci… Nasıl evlenir, nasıl, nasıl?” diyen Hamiyet Varol, sinir krizi geçirdi. Elindeki su şişesini fırlatan ve kendisini yerlere atan acılı annenin tepkisi üstüne canlı yayına bağlanan Fatma Ceylan, telefonu kapattı. Müge Anlı ve ekibinin sakinleştirmeye çalıştığı Hamiyet Varol, kızının kendisinden 14 yaş büyük akrabaları ile evlenmesini kabul etmedi.

“Evlenemez ben doğurdum onu. Benim haberim olmadan nikah masasına nasıl oturursun?”

Eline geçen suyu fırlatarak ayağa kalkan anne, “Evlenemez ben doğurdum onu. Benim haberim olmadan nikah masasına nasıl oturursun?” diye ağladı.

Müge Anlı’dan kızını kurtarmasını isteyen gözü yaşlı kadın, “Ben baktım büyüttüm onu. Benim çocuğumun üzerinde ne hakkın var da nikah kıydın ona. Öğrenci o. Madem bu şekilde bir şey vardı geldin kapıma kız istedin mi?” şeklinde konuştu.

Müge Anlı’ya çıkan anne kızı Melisa’nın evlendiğini duyunca sinir krize geçirdi!

“Senin oğlun hasta, madde bağımlısı”

Kızının evlendiği gencin ailesine seslenen anne, “Senin oğlun hasta, madde bağımlısı. Ben onu büyütürken sen benim yanımda mıydın? Pul boncuk işleyerek büyüttüm onları” ifadelerini kullandı.

“Annemle babamın konuşmasını istemiyorum. Ben evlendim”

Fatma Ceylan’ın sonrasında Müge Anlı’nın dakikalar içerisinde bulduğu 18 yaşındaki Melisa Varol da canlı yayına bağlandı. “Annemle babamın konuşmasını istemiyorum. Ben evlendim. Dört yıldır birlikteliğim vardı. Annem de haberdardı. Semih’e 32 yaşında diyerek vermiyor beni peki neden 35 yaşındaki başka birine vermek istedi?” diye annesine tepki gösterdi.

“Ne olursa olsun alacağım kızımı”

Baba ise “Ne olursa olsun alacağım kızımı” diye eşini teselli etti.

“Madem çok güzel bir aileydiler de neden babam ilk aşkıyla annemi aldatıyordu”

Ailesinin kendisi için hiçbir şey yapmadığını öne süren Melisa Varol, “Madem çok güzel bir aileydiler de neden babam ilk aşkıyla annemi aldatıyordu. Telefonunda hala mesajları var… Ben bu insanlardan nefret ettim” dedi.

Kızının sözleri üstüne şaşkınlık yaşayan Hamiyet Varol, eşinin arkasında durarak “Ben öyle bir şeyi bilmiyorum sen nereden biliyorsun? Eğer yapabildiyse helal olsun. Ben onu alnından öperim” ifadesinde bulundu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.