adplus-dvertising

Müge Anlı’nın yıllardır küs olduğu babası öldü!

Müge Anlı ile Tatlı Sert’i sunan gazeteci Müge Anlı geçtiğimiz aylarda Şinasi Yüzbaşıoğlu ile dünya evine girmişti. Mutlu günlerini yaşayan Müge Anlı uzun süredir kanser tedavisi gören babası İhsan Anlı’yı kaybetti. Müge Anlı’nın babası İhsan Anlı sessiz sedasız aile arasında defnedildi… Müge Anlı yıllardır babasıyla konuşmuyordu.
Takip et
Müge Anlı’nın yıllardır küs olduğu babası öldü!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV’de yayınlanan ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programının sunucusu Müge Anlı’nın babası İhsan Anlı, vefat etti.

Yıllardır kendi ismini taşıyan gündüz kuşağı programı ” Müge Anlı ile Tatlı Sert’i” sunan Müge Anlı geçtiğimiz aylarda Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini canlı yayında duyurmuş, ünlü çift sonrasında dünya evine girmişti. Müge Anlı önceki gün babası İlyas Anlı’nın ölüm haberini aldı. Uzun süredir kanser tedavisi gören geçen sene ameliyat olan İhsan Anlı yaşamını yitirdi. Güzel sunucunun babası İhsan Anlı dün Fatih Camisi’nde kılınan öğle namazı sonrası sessiz sedasız aile kabristanlığına defnedildi.

Müge Anlı’nın yıllardır küs olduğu babası öldü!

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile nikah masasına oturmuştu. Müge Anlı, evliliğin tadını çıkarırken babasının ölüm haberini aldı.

Müge Anlı’nın yıllardır küs olduğu babası öldü!

İhsan Anlı’nın cenazesinin dün Fatih Camisi’nde kılınan öğle namazı sonrası aile kabristanlığına defnedildiği öğrenildi.

Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlendikten sonra ikinci baharını yaşayan Müge Anlı cenaze törenindeydi. Müge Anlı babasıyla yıllardır konuşmuyordu.

Müge Anlı’nın annesi ise öğretmendir. Anlı’nın, babasıyla uzun yıllardır küs olduğundan dolayı görüşmediği biliniyor.

Müge Anlı’nın yıllardır küs olduğu babası öldü!

İhsan Anlı’nın geçen sene kanser olduğu ve Müge Anlı’nın anne ve babasının küçük yaşta şiddet nedeniyle ayrıldığı biliniyor.

Babası hakkında pek konuşmayan Müge Anlı’nın babasının arası ile açık olduğu da söylenenler arasındaydı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.