adplus-dvertising

Müge Anlı’nın nikah tarihi belli oldu! Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun mesleği ne, kimdir?

Müge Anlı, Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlilik kararı aldığını açıklamıştı… Çiftin nikah tarihi belli oldu.
Takip et
Müge Anlı’nın nikah tarihi belli oldu! Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun mesleği ne, kimdir?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

‘EVLENMEYE KARAR VERDİM’

Gazeteci Müge Anlı, bir süredir birlikte olduğu İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlilik kararı aldı.

Anlı, kararını kendi adını taşıyan programın canlı yayınında verdi.

Müge Anlı “Bugün kendimle ilgili bir haber vereceğim. Aslında cuma günü verecektim bu haberi ama o kadar yalan yanlış haberler çıkıyor ki… Ben zaten hiçbirine cevap vermem. Hiç muhatap almıyorum kimseyi kendime. Siz beni izliyorsunuz, kötü yazanlara söylüyorum yazıyorsunuz. Sizi okumuyorum! Cuma günü vermeyi düşünüyordum bu haberi ama bugün vermeyi daha uygun gördüm. Sevgili dostlar beni yıllarca evinizde misafir etmekle kalmadınız, ailenizin bir ferdi olarak da kabul ettiniz. Bu yüzden de kendimle ilgili sizleri de çok mutlu edecek bir haberi ilk ağızdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim. Herkes evleniyor çok abartacak bir şey yok bence ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istedim. Müstakbel damadınızın adını da açıklayayım. O mu, bu mu, şu mu olmasın. Müstakbel damadınızın adı Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da saygı duyduğum bir mesleği var. Siz her zaman benim özel yaşamıma saygı duydunuz. Bu kararıma da saygı duyacağınıza, mutluluğum için de dua edeceğinize eminim.” dedi.

Müge Anlı’nın nikah tarihi belli oldu! Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun mesleği ne, kimdir?

Haberin ardından Müge Anlı’nın yol arkadaşları Şevki Sözen ve Rahmi Özcan ünlü sunucuyu tebrik ettiler.

TARİH BELLİ OLDU

2.Sayfa’nın haberine göre geçtiğimiz günlerde yakın dostları Zahide Yetiş ve Zuhal Topal’ın da katıldığı bşir kına gecesi yapan Müge Anlı, 25 Haziran Cumartesi günü nikah masasına oturacak.

Çift, aile arasında gerçekleşecek sade bir tören ile evlenecek.

Müge Anlı’nın müstakbel eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu kimdir?
Müge Anlı bugüne kadar herkesten sır gibi sakladığı Şinasi Yüzbaşıoğlu hakkında şu bilgileri verdi:
-Müstakbel damadınız ismini de açıklayayım ki saçma sapar şeyler yazılmasın. Kendi devlet memuru. Çok saygın bir mesleği var. Siz her zaman özel hayatıma saygı duydunuz. Bu kararıma da saygı duyacağınıza mutluluk için duacı olacağınıza eminim. Darısı evlenmek isteyen tüm bekarların başına. İnşallah önümüzdeki sezon evli bir kadın olarak karşınıza çıkacağım.

Şinasi Yüzbaşıoğlu emniyet müdürü çıktı : Müge Anlı’nın ‘devlet memuru saygın bir mesleği var’ sözleri müstakbel eşinin emniyetçi olduğuna yoruldu. Kısa süre sonra da Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun bir emniyet mensubu olduğu ortaya çıktı. Adana doğumlu olan Şinasi Yüzbaşıoğlu 58 yaşında. 2021 yılında İstanbul Asayiş Şube Müdürü olan Şinasi Yüzbaşıoğlu öncesinde Adana emniyet müdürlüğünde görev yapmış. Şinasi Yüzbaşıoğlu, 4. sınıf emniyet müdürü.

Müge Anlı’nın nikah tarihi belli oldu! Şinasi Yüzbaşıoğlu’nun mesleği ne, kimdir?

Müge Anlı’nın müstakbel eşi Şinasi Yüzbaşıoğlu, 4. sınıf emniyet müdürü olarak İstanbul Asayiş Şube Müdürü olarak görev almaktadır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.