Müge Anlı’nın elindeki dövmeler ne anlama geliyor, gerçek mi?

ATV ekranlarında izleyici ile buluşan Müge Anlı'nın eline yaptırdığı dövmeler merak konusu oldu. Son zamanlarda kıyafet ve makyajıyla sık sık gündeme gelen Müge Anlı şimdide dövmeleriyle dikkat çekiyor. ünlü sunucunun dövmelerinin ne manaya geldiği merak konusu oldu. Müge Anlı'nın dövmeleri gerçek mi?
Takip et
Müge Anlı’nın elindeki dövmeler ne anlama geliyor, gerçek mi?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV gündüz kuşağının en kuvvetli programlarından Müge Anlı ile Tatlı Sert’in 22 Aralık 2022 Çarşamba günü yani bugünkü canlı yayınında Müge Anlı’nın elindeki dövmeler sosyal medyada günün konusu haline geldi. Programdaki yalın ve siyah giyim stili ve senelerdir değiştirmediği tarzdaki saç ve makyaj tarzıyla bilinen Müge Anlı’nın son günlerde program dışındaki renkli tarzı da dikkat çekiyordu ki bugünkü Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında elindeki dövmelerle sosyal medyada ‘Müge Anlı’daki bu değişimin sebebi ne’ dedirtti. Peki Müge Anlı’nın elindeki dövmelerin manası ne?

Müge Anlı’nın parmaklarına kadar uzanan ve sol elinin üzerini tamamen kaplayan dövme dikkat çekti. Müge Anlı’nın dövmelerinin manası ve gerçek olup olmadığı izleyenler tarafından merak konusu oldu.

Son dönemde sosyal medya paylaşımları ile sık sık isminden söz ettiren Müge Anlı, canlı yayında dövmeleri ile alakalı herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Dövmeler gerçek mi?

Sosyal medyada Müge Anlı ismine açılan hayran hesapları, birçok cinayeti çözerek aydınlığa kavuşturan Müge Anlı’nın etnik desenli dövmesinin Hint kınası olduğunu ortaya çıkardı.Müge Anlı programında dövmeleriyle alakalı bir açıklama yapmadı fakat eline yaptırdığı etnik desenli dövme hint kınası olduğu gün yüzüne çıktı.

Müge Anlı seneler önce de Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kına dövmeleriyle dikkat çekmişti.

Anlı, kınayı çok sevdiğini, fakat avuç içine yuvarlak biçimde yapılan kına süslemesinden hoşlanmadığını, Hint kınası biçiminde biçimli uygulamaları sevdiğini ifade etmişti.

Müge Anlı’nın elindeki dövmeler ne anlama geliyor, gerçek mi?

Kendi yapıyor!

Anlı, bir seyircisinden gelen ‘Dövmeniz gerçek mi’ sorusuna ‘Hayır, Hint kınasını çok seviyorum, elimde kalıplarım var ve kalıbın üzerine kına püskürterek kendim uyguluyorum’ demişti.

Müge Anlı’nın elindeki dövmeler ne anlama geliyor, gerçek mi?

Hint kınası kalıcı mıdır?

Hint kınası yaklaşık bir hafta elde kalır. Hint kınası orijinal renk olarak siyaha yakın bir kahverengi tonundadır. Fakat özellikle evde hazırlanan kınadan farklıdır. Doğu ülkelerinde kadınlar ellerine ve ayaklarına süs maksatlı yapar. Ülkemizde de son zamanlarda kına gecelerinde yapılmakta.

Müge Anlı’nın elindeki dövmeler ne anlama geliyor, gerçek mi?

Programdan çıktığı anda bambaşka bir tarzı var…

Geçtiğimiz günlerde 47 yaşını dolduran başarılı sunucu güzel fiziği ile de kendinden söz ettiriyor. Sosyal medyayı aktif kullanmaya başladığı son günlerde, programdaki klasik giyim tarzının aksine tercih ettiği mini elbiseler, renkli çantalar ve ayakkabılarla dikkat çekiyor.

Başarılı sunucu son zamanda, 47. Altın Kelebek Ödülleri’nde ‘En iyi sunucu’ ödülü almasıyla gündeme gelmişti.

Müge Anlı’nın elindeki dövmeler ne anlama geliyor, gerçek mi?

Müge Anlı kimdir?

19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi.

Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamladı. Yüksek lisansını Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde hukuk üstüne yaptı. İkinci lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih bölümünde aldı.

Televizyon dünyasına ilk adımını Kanal 6’da ‘Top Secret’ isimli magazin programını sunarak başladı. Bir dönem Vatan gazetesinde magazin müdürlüğü yaptı. 2006-2008 seneleri arasında magazin gazetecisi Şenay Düdek ve oyuncu Pakize Suda ile ‘Dobra Dobra’ isimli magazin programının sunuculuğunu ve editörlüğünü üstlendi.

2008 senesinde ATV’de ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ isimli reality şov programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler bulunurken, işleyeni belli olmayan yahut işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılması için polis ekiplerine yardımcı olundu.

2010 senesinde, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişilerin misafir edildiği ‘Müge Anlı ile Mektubunuz Var’ isimli programı hazırlayıp sundu.

Müge Anlı’nın elindeki dövmeler ne anlama geliyor, gerçek mi?

2019 senesinde ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programı yaz tatilindeyken ‘Güven Bana’ isimli bilgi yarışmasını sundu.

Müge Anlı’nın özel yaşamı: 1973 doğumlu olan Müge Anlı, 2021 senesi itibarıyla 48 yaşındadır.

1993-2008 seneleri arasında basın mensubu Burhan Akdağ ile evli kaldı.

Bu evliliğinden ‘Lidya Müge’ isminde bir kız çocuk dünyaya getirdi. Müge Anlı 1.64 metre boyunda, 55 kilo ve yay burcudur.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.