adplus-dvertising

Müge Anlı’nın danışmanı Arif Verimli Esra Erol’a gidiyor!

ATV gündüz kuşağının en çok izlenen ismi Müge Anlı ile Esra Erol arasında ‘Arif Verimli’ gerilimi… Müge Anlı ile Tatlı Sert’in seneler boyu danışmanlık kadrosunda yer verilen Prof. dr. Arif Verimli Hoca’nın Esra Erol’da programına transfer olduğu söyleniyor.
Takip et
Müge Anlı’nın danışmanı Arif Verimli Esra Erol’a gidiyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV’de reyting rekorları kıran iki meşhur isim Müge Anlı ve Esra Erol arasında ‘Arif Verimli’ krizi kapıda… 14 sene boyunca Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınlarında Müge Anlı’yı yalnız bırakmayan ve ‘Müge Anlı’nın Arif Hoca’sı’ olarak tanınan meşhur Psikolog Prof. Dr. Arif Verimli’nin, aynı kanalda kendi saatinin reyting rekortmeni olan bir başka ‘kült’ tv programı olan ‘Esra Erol’da’ ya geçeceği iddiası medya kulislerine düşer düşmez deprem etkisi oluşturdu!

2008 senesinden beri ATV ekranlarında yayın yapan Müge Anlı’nın yanında görmeye alıştığımız Prof. Dr. Arif Verimli 2021 senesinin ilk aylarında programdan ayrıldığını sosyal medya aracılığı ile duyurdu. 13 senedir danışmanlığını yaptığı programdan ayrıldığını duyuran Arif Verimli’nin ayrılık sebebi ise programdaki bir başka danışman olan Prof. Dr. Şevki Sözen idi…

Müge Anlı’nın danışmanı Arif Verimli Esra Erol’a gidiyor!

‘Arif Verimli Müge Anlı’dan intikam mı almaya çalışıyor’

Bu ayrılığın sonrasında programın sunucusu Müge Anlı’ya kırgın olduğunu ve bu sebeple ayrıldığını da gizlemeyen Arif Verimli’nin, aynı kanalda yayınlanan Esra Erol’da programına transfer olduğu iddiası hem magazin ve televizyon camiasında, hem de sosyal medyada ‘Arif Verimli Müge Anlı’dan intikam mı almaya çalışıyor’ yorumlarını beraberinde getirdi.

14 sene Müge Anlı ile omuz omuza çalıştı ama…

14 sene boyunca Müge Anlı’nın sunduğuMüge Anlı ile Tatlı Sert programında boy gösteren Arif Verimli, programdan kendi rızasıyla ayrılmıştı. Uzun süredir ekranlardan uzak duran Arif Verimli’nin şuanda de Esra Erol’a transfer olacağı konuşuluyor.

Müge Anlı’nın danışmanı Arif Verimli Esra Erol’a gidiyor!

İddialar nasıl gün yüzüne çıktı? Arif Hoca bir paylaşım yaptı ortalık karıştı!

İddialar ise Arif Hoca’nın kişisel sosyal medya hesabında yaptığı bir paylaşımdan sonra patlak verdi. Arif Verimli, Esra Erol ile alakalı bir paylaşım yapıp, “Yeni işim hayırlı olsun o zaman” notunu ekleyince ortalık karıştı. Tv kulislerinde “Arif Hoca, acaba Esra Erol’a mı geçiyor” sorusu gündeme geldi.

Esra Erol’dan ve Müge Anlı’dan iddialara ilişkin henüz herhangi bir açıklama gelmezken, Arif Verimli’nin aynı kanalda farklı saatlerde yayınlanan iki ‘reyting canavarı’ programı birbirine düşüreceği şimdiden sosyal medyanın dilinde…

Arif Verimli Müge Anlı’dan neden ayrılmıştı? İşte sebebi…

Psikiyatrist Arif Verimli, Müge Anlı ile Tatlı Sert programından 12 Şubat 2021 tarihi itibariyle ayrıldığını sosyal medya üstünden duyurdu. Verimli, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, ” Deontoloji ve Tıbbi sınırlarımı bilmek benim hayat tarzımdır, aşılamaz çizgimdir, meslek ilkemdir. Bunun için yüksek hassasiyet gösterme çabası beni yoruyor ve nihayetinde sağlığımdan olmak istemiyorum.” ifadesini kullandı.Programın 27 Ocak tarihli bölümde de stüdyoda bulunmayan Verimli ile alakalı sunucu Müge Anlı açıklama yapmıştı. Anlı, Arif Verimli’nin ertelenemeyecek işleri sebebiyle aralarında olamayacağını belirtmişti.

Müge Anlı’nın danışmanı Arif Verimli Esra Erol’a gidiyor!

İşte Arif Verimli’nin veda açıklaması: Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli açıklamasında şu ifadeleri kullandı;

“Sevenlerim, Dostlarım; 12.02.2021 tarihi itibari ile 2008 senesinden bu yana danışmanlığını yaptığım Müge Anlı ile Tatlı Sert programından kendi isteğimle ayrıldım. Öncelikle Müge Anlı ve Rahmi Özkan’a, her zaman saygı ve sevgi gördüğüm tüm ATV emekçilerine ve başta Taner Ercan olmak üzere Mavi Klaket Yapım’a çok teşekkür ederim.

Müge Anlı’nın danışmanı Arif Verimli Esra Erol’a gidiyor!

İşin aslı gün yüzüne çıktı: Veda açıklamasının altına yapılan bir yorum ise işin aslını ortaya çıkardı. Arif Hoca aynı programda danışmanlık yapan Adli Tıp Uzmanı Şevki Sözen sebebiyle Müge Anlı’dan ayrıldığını doğruladıPeki ne olmuştu: Programda Şevki Sözen, Arif Verimli’nin uzmanlık alanı olan konuya dair yorum yapınca Arif Verimli, Müge Anlı’nın kendisine sorması üstüne “Şevki Hocam yanıtlasın” diye yanıt vermişti. Bunun üstüne gerginliği hisseden Müge Anlı “Allah allah ne var o da kendince görüş bildirdi hocam” demişti fakat Arif Verimli daha sonra konuşmamıştı.

Arif Verimli kimdir?

1 Haziran 1954 senesinde Antalya’da tanınan bir ticaret adamının 4. çocuğu olarak dünyaya geldi. İlkokul çağına kadar ailenin en küçük bireyi olarak alaka ve sevgi içinde büyüdü.
İlkokulu Antalya’da Namık Kemal İlkokulunda, Ortaokul ve Liseyi de Antalya’da bitirdi.

Müge Anlı’nın danışmanı Arif Verimli Esra Erol’a gidiyor!

Ergenlik yıllarından itibaren geleceğini düşündü. Lisede iken fizik mühendisi olmayı düşlüyordu. Fizik mühendisi olan bir fizik öğretmeni hayata bakışını değiştirmişti. Üniversite giriş sınavlarında, gençlik senelerinin hayali olan fizik mühendisliğini
kazanmasına karşın ailesinin ısrarları ile Tıp Fakültesine girdi. Tıp Fakültesine girdiğinden bu yana sıradan bir hekim olmamaya özen gösterdi.

Bütün meslek yaşamı içerisinde pek çok bilimsel kongreye gerek konuşmacı gerek genel sekreter olarak katılmıştır. Özellikle İstanbul genelindeki liselerde Gençliği Uyuşturucu ve Alkolden Korumak için verdiği seminerler dikkat çekmektedir. Sayısını kendisinin de hatırlayamadığı kadar çok bilimsel yazı ve makalesi bulunan Verimli’ nin bir de gözü gibi koruduğu çok geniş bir el yapımı maket gemi koleksiyonu vardır. Başhekimliği döneminde kurduğu Evlilik Danışma Merkezi,UMATEM,182 Umut Işığı Hattı,İntihar Müdahale Merkezi halen toplum yararına hizmet etmektedir.

2004′ de Başhekimlik görevinden alınmasından sonra Sağlık Bakanlığına karşı açtığı davayı kazanarak görevine iade edilmiş, fakat başhekimliğe geri dönse de uyumlu çalışabileceği bir ekip ve ortam olamayacağını düşündüğünden göreve başlamamış ve emekliliğini istemiştir. Emekli olan Verimli 2005 – 2011 seneleri arasında Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Anabilim Dalı Öğretim mensubu olarak görev almıştır. Şu an muayenehanesinde serbest hekimlik yapmaktadır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.