Müge Anlı’nın aşı açıklaması ortalığı karıştırdı!

ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge anlı koronavirüse karşı geliştirilen aşılar ile alakalı ekran önünde çok tartışılacak ifadelere imza attı.
Takip et
Müge Anlı’nın aşı açıklaması ortalığı karıştırdı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

“Aşı yaptırdım hiç kimseye de yaptır demiyorum, zaten aşının sayısı az….”

Sezon tatilinin bitmesiyle ATV’deki programı Müge Anlı ile Tatlı Sert ile tekrardan ekranlara tekrardan dönen Müge Anlı koronavirüs aşısına ilişkin enteresan açıklamasıyla dikkat çekti. Aşı yaptırdığını belirten Müge Anlı “Aşı yaptırdım hiç kimseye de yaptır demiyorum, zaten aşının sayısı az….” sözleriyle kendisini izleyen milyonlara mesaj verdi.

Müge Anlı’nın aşı açıklaması ortalığı karıştırdı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla ekranlara bomba gibi dönen Anlı yayında yaptığı aşı açıklamasıyla herkesi şaşırttı. Aşı yaptırdığını belirten Müge Anlı açıklamasında “Buraya gelmek istiyorsanız aşı olmak zorundasınız. Bana herkes sormuş ben her yaptığı orada burada paylaşan bir insan değilim. Ama evet yaptırdım” şeklinde konuştu.

“Yaptırmayan da kendisi bilir ben aşıya istediğim zaman ulaşmak istiyorum”

Müge Anlı açıklamasının devamında ise “Hiç kimseye de yaptır demiyorum. Zaten aşının sayısı az. Yaptırmayan da kendisi bilir ben aşıya istediğim zaman ulaşmak istiyorum. Benim gibi isteyenlere de aşı kalsın” şeklinde konuştu.

Mehmet Şevki Sözen Müge Anlı’yı uyardı

Programdaki Psikolog Mehmet Şevki Sözen ise Müge Anlı’yı uyararak “Ama toplumsal bilincimiz aşı olmak zorundayız. Bunu doktor olarak söylemeliyim. Söylemek benim görevim” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.