adplus-dvertising

Müge Anlı’nın araştırdığı Fahriye Büyükçiçek olayında Hazım yumruklandı!

Müge Anlı’ya kayıp kızlarının bulunması için müracaat eden Büyükçiçek ailesi, 19 yaşındaki kızlarının 42 yaşındaki Hazım tarafından zorla kaçırıldığını öne sürmüştü. Bugün 42 yaşındaki eşi ile stüdyoya gelen Fahriye’nin aile yakınlarından biri Hazım’a yumrukladı. Peki, Müge Anlı Fahriye Büyükçiçek olayı nedir? Fahriye Büyükçiçek kimdir?
Takip et
Müge Anlı’nın araştırdığı Fahriye Büyükçiçek olayında Hazım yumruklandı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Müge Anlı’nın programında bugün canlı yayında yumruklu saldırı gerçekleşti. Olay 19 yaşındaki kızın aile yakınlarından birinin, Fahriye’nin 42 yaşındaki eşine saldırmasıyla oldu. İşte ayrıntılar…

MÜGE ANLI FAHRİYE BÜYÜKÇİÇEK OLAYI NEDİR?

Müge Anlı’nın araştırdığı Fahriye Büyükçiçek olayında Hazım yumruklandı!

Fahriye Büyükçiçek’in ailesi Müge Anlı’nın programına müracaatta bulunarak kızlarının kandırıldığını ve kendisinden yaşta büyük biri tarafından zorla tutulduğunu iddia etmesiyle beraber incelemeler başladı. 19 yaşındaki Fahriye’ye ulaşan Müge Anlı’nın ekibi annesinin ve babasının yanına stüdyoya Fahriye’yi davet etti. Daveti kabul eden genç kıza ailesi sarılarak özlem giderdi. Sonrasında stüdyoya 42 yaşındaki damatları Hazım da geldi.

Hazım’a “bu senin evladın yaşında, biz kabul etmiyoruz bu şekilde bir damadı” şeklinde konuştu. Sinirlerin gerilmesinin sonrasında Fahriye’nin aile yakınlarından biri Hazım’a yumruk attı. Fahriye, Hazım’ın kendisinden büyük olduğu için ailesiyle tanıştırmadığını belirtirken ailesinin bütün ısrarlarına karşın geri dönmeyi kabul etmedi.

FAHRİYE BÜYÜKÇİÇEK KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

19 yaşındaki Fahriye Büyükçiçek Konya’dan okumaya gittiği Kocaeli’de Hazım ile tanıştı. Aralarındaki yaş farkı sebebiyle ailesine vaziyeti açıklamayan Fahriye daha sonra 42 yaşındaki Hazım ile dünyaevine girdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.