Müge Anlı’da şok! Kadınların çıplak fotoğraflarını çekip şantaj yapmış

ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert’in başarılı sunucusu Müge Anlı, kardeşi Mehmet Karahan’ın şüpheli kaybında kendisine başvuran Fatma Karadağ’ın ve sevgilisi olduğunu söylediği şahsın kadınları tuzağa düşürüp çıplak fotoğraflarıyla şantaj yaptığını ortaya çıkardı. Anlı, olay için ‘İkinci Palu ailesi vakası’ benzetmesini yaptı.
Takip et
Müge Anlı’da şok! Kadınların çıplak fotoğraflarını çekip şantaj yapmış
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV’de ekrana gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programında son günlerde yayınlanan bir konu Türkiye’yi ekran başına kilitledi. Programda işlenen Mehmet Karahan’ın şüpheli kaybında Müge Anlı’ya başvuran Fatma Karadağ, sevgilisinin kardeşini gözü önünde döverek öldürdüğünü, cesedini tuvalete oturttuğunu ve kokmaması için her gün banyoda yıkadığını öne sürmüştü. Anlı, olayın meydana geldiği dönemde Fatma Karadağ’ın tutsak olmadığını, hastane kayıtları olduğunu belgeledi. Anlı’nın ikinci Palu ailesi benzetmesi yaptığı olayda, iki sevgilinin kadınları tuzağa düşürüp çıplak fotoğraflarıyla şantaj yaptığı da gün yüzüne çıktı.

Müge Anlı’da şok! Kadınların çıplak fotoğraflarını çekip şantaj yapmış

‘Kardeşim gözümün önünde öldürüldü, sevgilim banyoya oturtup her gün kokmasın diyerek yıkadı’ şeklinde konuştu. Gerçek bambaşkaymış…

Müge Anlı, Manisa’dan 2017 senesinde şüpheli bir biçimde kaybolan 38 yaşındaki Mehmet Karahan dosyasıyla alakalı yeni gelişmelere imza attı. Kardeşi Mehmet Karahan’ın o dönem kocasından kaçıp beraber yaşamaya başladığı Cemal Durmaz tarafından dövülerek öldürüldüğünü öne süren Fatma Karadağ, sevgilisinin cesedi tuvalete oturtup her gün banyoda kokmaması için yıkadığını belirtmişti. Vahşetin meydana geldiği andan itibaren iki boyunca sevgilisi tarafından evde tutsak bırakıldığını ileri süren Karadağ’ı yalanlayan belgeleri araştırmacı basın mensubu Müge Anlı ortaya çıkardı.

Müge Anlı, 6-26 Şubat 2017 tarihleri arasında kardeşinin dövülüp öldürüldüğünü kendisinin ise evde tutsak olduğunu belirten Fatma Karadağ’ın hastane kayıtlarını ortaya çıkardı. Sağlık problemleri için iki farklı muayene kaydı ortaya çıkan Karadağ’ın gerçekleri söylemediğini ifade eden Müge Anlı, bunların dışında akıl almaz olayların bilgisine ulaştı.

Müge Anlı’da şok! Kadınların çıplak fotoğraflarını çekip şantaj yapmış

Fatma Karadağ’ın sevgilisi Cemal Durmaz ile işbirliği içinde olduğunu kaydeden Müge Anlı, ilaç içirip çıplak fotoğrafını çektiği kadınlardan şantajla para aldıkları, birçok kişiye bu nedenden kredi çektirdikleri bilgisini paylaştı.

Fatma Karadağ’ın kızı ve damadı da annelerini suçladı

Müge Anlı’nın ulaştığı bilgi ve belgelerin dışında canlı yayına katılan Fatma Karadağ’ın kızı ve damadı da annelerini suçladı. Babasının kahrından öldüğünü annesinin dayısının cinayetinde parmağı olduğunu belirten Rukiye Özgüvenç’i eşi Muammer Özgüvenç de doğruladı. Özgüvenç, kayınvalidesinin sevgilisi Cemal Durmaz’a evliyken kaçtığını, ikilinin birlikte dolandırıcılık yaptığını ve ölümünden sorumlu olduğunu öne sürdüğü Mehmet Karahan’ın cenazesinin nerede olduğunu bildiğini kaydetti.

Ne olmuştu?

Kayıp kardeşi Mehmet Karahan için Müge Anlı’ya başvuran Fatma Karadağ, 2017 senesinde sevgili olduğu kişi tarafından kardeşinin dövülerek öldürüldüğünü, ceseti tuvalete oturtup her gün yıkadığını öne sürdü.

Müge Anlı’da şok! Kadınların çıplak fotoğraflarını çekip şantaj yapmış

O dönem kocasından kaçıp beraber yaşamaya başladığı Cemal Durmaz tarafından kardeşinin para mevzusu yüzünden dövülerek öldürüldüğünü öne süren Fatma Karadağ, cesedin bulunması ve gerçeklerin açığa çıkması için Müge Anlı’dan yardım istedi.

Kardeşinin ölümünün sonrasında evde günlerce cesetle birlikte dağ başında bir evde kaldıklarını belirten Fatma Karadağ, yaşadığı olayı canlı yayında şu sözlerle anlattı;

“Etrafta konu komşu yoktu. Kardeşimi öldürdükten sonra çiçekli pijamalarımı giydirdi. Tuvalete oturttu. Kokmasın diyerek her gün banyoda yıkadı. İçeriye de oda parfümü sıkıyordu. Beni bir müddet evden dışarı gönderdi. O esnada kardeşimi halıya sarıp gömmüş.”

Duydukları karşısında şaşkınlığını gizlemeyen Müge Anlı, neden şikayet etmediğini ve kardeşini öldürmesine mani olmadığını sordu.

Bunun üstüne konuşan Fatma Karadağ, o evde zorla tutulduğunu, korktuğu için bu gerçekle yaşamak mecburiyetinde olduğunu dile getirdi.

Geçtiğimiz günlerde Müge Anlı’ya ihbarda bulunan izleyiciler, Fatma Karadağ ile alakalı soru işareti bırakan açıklamalarda bulundu. 4 çocuğu olan Fatma Karadağ’ın evliyken Cemal’le kaçtığı resmi nikahlı eşinin de üzüntüden öldüğü belirtildi. Fatma Karadağ’ın kızı Rukiye de iddiaları doğrular özellikte açıklamalarda bulundu. Rukiye, bu cinayette annesinin de parmağı olduğunu ve annesinin dolandırıcı olduğunu belirtti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.