Müge Anlı’da ortaya çıktı! Batuhan Yiğit ormanda boğazı kesilerek öldürülmüş…

ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında son dakika haberi olarak gelen bilgiye göre ailesinin aradığı 23 yaşındaki Denizlili hemşire Batuhan Yiğit boğazı kesilmiş şekilde ölü bulundu!
Takip et
Müge Anlı’da ortaya çıktı! Batuhan Yiğit ormanda boğazı kesilerek öldürülmüş…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının canlı yayınında sunucu Müge Anlı bugün 23 yaşındaki Batuhan Yiğit’in ölüm haberini son dakika olarak duyurdu! Denizli’de 30 Aralık günü arkadaşlarıyla buluşmak için ailesi ile kaldığı evden ayrılan ve uzun süre kayıp olarak aranan, 23 yaşındaki hemşire Batuhan Yiğit’tin annesi ve ablası Müge Anlı’dan yardım istemişti. Arayışların 7. gününde Batuhan Yiğit’in ormanlık alanda boğazı ve elinin çeşitli yerleri kesilmiş halde cesedi bulundu. İşte detaylar…

Müge Anlı’da ortaya çıktı! Batuhan Yiğit ormanda boğazı kesilerek öldürülmüş…

Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karşıyaka Mahallesi’nde ailesi ile beraber yaşayan, bu yıl İstanbul’da bir hastanede hemşire olarak göreve başlayacak olan 23 yaşındaki Batuhan Yiğit 30 Aralık günü ailesine arkadaşları ile buluşacağını söyleyip evden ayrıldı. 30 Aralık günü öğle saatlerinde evden çıkan 23 yaşındaki genç hemşire, akşamı evine geri dönmedi.

Müge Anlı’da ortaya çıktı! Batuhan Yiğit ormanda boğazı kesilerek öldürülmüş…

Genç hemşirin Yiğit’in vaziyeti merak eden ailesi telefonunu aradı. Fakat genç hemşirenin telefonuna ulaşamayan ailesi vaziyetinden şüphelendi.

Ailesi vaziyeti hemen polise haber etti. Polis ekiplerinden önce aile, evlatlarını mahallede ve gittiği yerde aramaya başladı.

Mahallede güvenlik kameralarını inceleyen aile evlerinin yakınında bulunan bir iş yerinin güvenlik kamerasında Yiğit’in tekin olmayan bir sokağa girdiğini ve 500 metre sonra gözden kayıp olduğunu gördü.

Batuhan Yiğit’in ablası kaybının 7. gününde Müge Anlı’ya çıktı

6 günlük aramda bir neticeye ulaşamayan aile mensuplarından Yiğit’in annesi ve ablası 7. günde ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı’na çıktı.

Anne ve abla burada kayıp olan genç hemşirenin bulunması ve görenlerin polisi araması için çağrıda bulundu.

Anne Fatma Yiğit programda, oğlunun İstanbul’a hemşire olarak atandığını ama bize uzak olduğu için gitmeye gönlü olmadığını belirtti.

Anne Yiğit, “Hep yanımızdaydı. Hep aile olarak birlikteydik. Gideceği için duygusallığımı çok belli ettiğim için mi gitmek istemedi bilemedim. Kurban olduğum Allah’ım yardım etsin.”

Müge Anlı’da ortaya çıktı! Batuhan Yiğit ormanda boğazı kesilerek öldürülmüş…

“Kemal de Batuhan’a sırrını kız arkadaşına söylerim diyerek tehdit etmiş”

Ablası Buket Yiğit kardeşi ile son konuştuğunda Batuhan’ın üzgün olduğunu söyledi. Abla Yiğit Müge Anlı’ya son konuşmalarını anlattı:

“En son konuştuğumuzda biraz üzgün gibiydi. Neden üzgün olduğunu sorduğumda üniversiteden Kemal diyerek bir arkadaşıyla aralarının bozuk olduğunu ve ona bir sırrını verdiğini belirtti. Ama Kemal’de Batuhan’a sırrını kız arkadaşına söylerim diyerek tehdit etmiş. O yüzden bundan sonra kimseye sırrımı vermeyeceğim demişti. Ben o sırrın ne olduğunu sorduğumda bana da anlatmak istemedi.”

Genç hemşire Batuhan Yiğit’ten acı haber geldi!

7. günde de aramalar devam ederken genç hemşireden acı haber geldi. Karşıyaka Mahallesi’nde bulunan ormanlık alanda aramaların devam ettiği sırada birinin hareketsiz bir biçimde yattığını gören polis ekipleri sağlık ekiplerine haber etti. Sağlık ekiplerinin yaptıkları inceleme neticesinde yerde yatan hareketsiz kişinin yaşamını yitirdiğini ve kayıp olarak aranan genç hemşire olduğunu belirledi.

Yapılan araştırmalarda yerde yatan kişinin kayıp olarak aranan genç hemşirenin olduğu anlaşıldı. Genç hemşirenin boğazında ve elinin çeşitli yerlerinde bulunan kesikler dikkat çekti.

Olay yeri inceleme ekiplerinin araştırmasının sonrasında hemşirenin cenazesi, savcının araştırmasının sonrasında Pamukkale Üniversitesi Hastanesi morguna kaldırıldı.

Olayla alakalı soruşturma devam ediyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.