adplus-dvertising

Müge Anlı’da öldüğü öğrenilen Bilsen Pirpor için cinayet iddiası

Lüleburgaz Deresi’nde 7 Eylül’de bulunan kimliği belirsiz cenazenin, 21 Ağustos’tan bu yana Müge Anlı’da kayıp olarak aranan Bilsen Pirpor’a ait olduğu gün yüzüne çıktı. Adli Tıp Kurumu’na giderek cenazeyi fotoğraflarından teşhis eden ağabey Şuayip Vatansever, kardeşinin cinayete kurban gittiğini, tek zanlının ise Pirpor’un yalan makinesi sevgilisi Yüksel Yıldırım olduğunu ileri sürdü. Talihsiz kadının, kimsesizler mezarlığına gömüldüğü öğrenildi.
Takip et
Müge Anlı’da öldüğü öğrenilen Bilsen Pirpor için cinayet iddiası
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Müge Anlı, iki gün önce mercek altına aldığı kayıp Bilsen Pirpor dosyasında, acı gelişmeyi aktardı. Müge Anlı, incelemeleri neticesi dünkü yayınında bahsettiği Kırklareli Lüleburgaz İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından 7 Eylül’de Lüleburgaz Deresinde bulunan kimliği belirsiz cenazenin, 21 Ağustos’ta kaybolan Bilsen Pirpor olduğunu açıkladı. Dünkü yayının sonrasında İstanbul Adli Tıp Kurumu’na giden ağabey Şuayip Vatansever, kaybolduktan 18 gün sonra cenazesi bulunan kardeşini fotoğraflarından teşhis etti. Kimlik tespiti yapılamadığı için talihsiz kadının kimsesizler mezarlığına gömüldüğü öğrenildi.

Müge Anlı’da öldüğü öğrenilen Bilsen Pirpor için cinayet iddiası

“BU ŞEKILDE TESADÜFLER OLMAZ!”

Müge Anlı, acı gelişmenin sonrasında talihsiz kadının evine 17 kilometre uzaklıktaki ölü bulunduğu noktayı ekrana getirdi. Sevgilisinin iddiasına göre evden ölmüş eski kocasının kendisini çağırdığını belirterek ayrılan Bilsen Pirpor’un dere yatağına gidip tesadüfen ölemeyeceğini söyleyen Müge Anlı, “Bu kadın yürüyerek buraya gitti. Sonra yüz üzeri düştü öldü. Ben bu şekilde olduğuna, köyde yaşayan bir kadının tesadüfen dereye düşüp öldüğüne inanmıyorum. Bu Şekilde tesadüfler olmaz hayatta” şeklinde konuştu.

Müge Anlı’da öldüğü öğrenilen Bilsen Pirpor için cinayet iddiası

ŞÜPHELER 65 YAŞINDAKİ SEVGİLİ ÜZERİNDE YOĞUNLAŞTI

Sağ bulmayı isterken kardeşi Bilsen Pirpor’un cenazesini teşhis etmek mecburiyetinde kalan Şuayip Vatansever, kardeşinin yalan makinesi sevgilisi Yüksel Yıldırım tarafından cinayete kurban gittiğini öne sürdü. Görgü tanıklarının da hakkında şüphe uyandıran ifadelerde bulunduğu Yıldırım ise sevgilisinin ölümüyle bir alakası olmadığını savundu. Bilsen Pirpor’un kaybıyla alakalı günlerdir yalan beyanlarda bulunan, sık sık terleyerek dikkatleri üstüne çeken Yüksel Yıldırım, “Birisi burup öldürmüş. Ben yapmadım, yapmam da… Benim yaptığımı belirten biri olsun çıkıp kendimi asacağım” dedi.

Müge Anlı’da öldüğü öğrenilen Bilsen Pirpor için cinayet iddiası

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.