adplus-dvertising

Müge Anlı’da Nurgül Beyhan cinayeti ile ilgili gizli tanık konuştu!

Müge Anlı’nın mercek altına aldığı Nurgül Beyhan cinayetinde, azmettirici olmakla suçlanan kayınbirader Dilaver Beyhan’la alakalı çarpıcı bir iddia gündeme geldi. Gizli tanık, talihsiz kadının öldürüldükten sonra iç çamaşırının çıkarılmasının nedenini de açıkladı.
Takip et
Müge Anlı’da Nurgül Beyhan cinayeti ile ilgili gizli tanık konuştu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dört çocuk annesi 44 yaşındaki Nurgül Beyhan, 9 Aralık 2020 tarihinde kardeşiyle buluşmak üzere hazırlanırken İstanbul Bağcılar’daki evinde boğularak öldürüldü. Olay günü evinden çığlık sesleri duyan komşuları tarafından yatağında ölü bulunan Beyhan’ın acılı ailesi, aylardır aydınlatılamayan cinayetin faillerini bulmak için araştırmacı basın mensubu Müge Anlı’ya başvurdu.

Cinayete kurban gitmeden önce oğlu Yusuf Beyhan’ın amcasını öldürdüğü silahlı çatışmada, ölen kayınbiraderi tarafından silahla yaralanan Nurgül Beyhan’ın bu çatışmayı azmettirdiği gerekçesiyle kan davası yüzünden kocasının ailesi tarafından öldürüldüğü öne sürüldü.

Müge Anlı’da Nurgül Beyhan cinayeti ile ilgili gizli tanık konuştu!

Eşi de haberdar

Canlı yayında Nurgül Beyhan’ın ailesi tarafından dile getirilen intikam cinayeti iddiası sonrası bağlantılı olarak kiralık katil tutulduğuna yönelik ihbarlar gelmeye başladı.

Müge Anlı, o ihbarlardan birini yapan gizli tanığın dehşete düşüren iddialarını ekrana taşıdı. Nurgül Beyhan’ın Fransa’da yaşayan kayınbiraderi Dilaver Beyhan’ın tuttuğu Bulgar uyruklu kiralık katil tarafından öldürüldüğünü öne süren gizli tanık, infaz karşılığında katile 187 bin Euro ödediğini ileri sürdü.

Fransa’dan gelen kiralık katile yeğeni Ensar Karakurt’un da yardım ettiğini belirten gizli tanık, infaz kararından talihsiz kadının eşi Yaşar Beyhan’ın da haberi olduğunu ifade etti.

Namus cinayeti imajı oluşturuldu

İddialarını kuvvetli bir kaynağa dayandıran gizli tanık, kaynağının korktuğu için konuşmadığını belirtti. Öte yandan talihsiz kadının öldürüldükten sonra iç çamaşırının çıkarılmasının nedenini ise namus cinayeti imajı oluşturularak ailesinin katilini aramamasını temin etmek olarak yorumladı.

Kayınvalidesinin taktığı simgesel yazma

İddiaları bununla da sınırlı olmayan gizli tanık, Nurgül Beyhan’ın kayınvalidesi hakkında da şunları belirtti: “Annesi çocuklarına, ‘Benim oğlumun kanını yerde koyuyorsanız bu evde ekmek yemeyin’ demiş.

Raziye Hanım, oğlunun ölümünün sonrasında Laçik denen siyah bir yazma takıyor. ‘Senin kanın kurumadan ben bunu çıkarmam’ diyor. Nurgül öldükten sonra mezarlığa gidip o örtüyü çıkarıyor. Neden çıkardın diyerek sorduklarında, ‘Oğlumun kanı yerde kalmadı’ diyerek yanıt veriyor.”

Kayınbirader iddiaları reddetti

Kan donduran iddialar sonrası Nurgül Beyhan’ın ailesi, senelerce kocasının ailesi tarafından sevilmeyen ablalarının bu şekilde bir infaz kararının kurbanı olabileceğinin mümkün olduğunu belirterek Dilaver Beyhan’a yüklendi.

Canlı yayına telefonla bağlanan Dilaver Beyhan, “Biz burada sinema filmi mi çekiyoruz? Bahsedilen kişileri tanımıyorum. Bunlar yalan, tamamı hikaye” diyerek konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.