adplus-dvertising

Müge Anlı’da Muhammet Burhan cinayetiyle ilgili önemli detay!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında şu sırlarda Amasya’da öldürülen Muhammet Burhan cinayetinin failleri araştırılıyor. Türkiye’nin gündeminden düşmeyen cinayetlerin araştırıldığı ve kayıpların bulunmaya çalışıldığı program Müge Anlı’da başından vurularak öldürülen Muhammet Burhan olayı ile alakalı ayrıntılar merak ediyor. Muhammet Burhan’ın ölümünün arkasında eşi ve eşinin sevgilisi olduğu öngörülüyor. İşte Muhammet Burhan cinayetinin iç yüzü!
Takip et
Müge Anlı’da Muhammet Burhan cinayetiyle ilgili önemli detay!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Müge Anlı’da günlerdir Amasya’da öldürülen 2 çocuk babası 27 yaşındaki Muhammet Burhan cinayeti konuşuluyor. Kayıpları bulan esrarengiz cinayetleri çözen Müge Anlı, yeni bir cinayet davasına bakıyor. Muhammet Burhan’ın ölümü ile alakalı Müge Anlı’ya göre zanlıların başında iki isim geliyor. Bu adlar Muhammet’in eşi Fatma ve Sevgilisi Selami olduğunu düşünüyor. İşte Muhammet Burhan cinayetinde merak edilen ayrıntılar…

AMASYALI ÇİFTCİ MUHAMMET BURHAN’I KİM ÖLDÜRDÜ?

Amasya’nın Alasur köyünün sakinleri, Yeşilırmak kıyısından gelen silah sesini işitince vaziyeti jandarmaya bildirdi.

Merkeze bağlı Aksalur köyünde gece geç saatlerde yaşanan olayda, köye ortalama 500 metre uzaklıkta Yeşilırmak’ın kıyısında silah sesi duyan köylüler vaziyeti jandarmaya haber verdi. Sesin geldiği alanda yapılan aramada yerde bir şahsın hareketsiz halde yattığı görüldü.

Müge Anlı’da Muhammet Burhan cinayetiyle ilgili önemli detay!

Çağrılan sağlık ekiplerinin yaptığı araştırmada silahla başından vurulduğu belirlenen kişinin 27 yaşındaki Muhammed Burhan olduğu tespit edildi.

Cenaze, yapılan araştırmanın sonrasında hastane morguna götürüldü. Burhan’ın ölümüyle alakalı soruşturma açıldı. Deniz Bey, yapılan test sonrası üstünde barut izlerine rastlandığı için tutuklandı. Cinayet günü için verdiği ifadesinde Aysel Hanım’a salça götürdüğünü söylemiş. Fakat Aysel Hanım salça getirmediğini söylemiş. Bu sebeple Deniz Bey şüpheli olarak tutulanmış. Fakat ardından Aysel Hanımın ifade değişikliği yapması ile Deniz Bey serbest bırakılmış. Esra Hanım ve eşi Deniz Bey de cinayetin şüphelilerinin Muhammet’in eşi Fatma ve sevgilisi Selami olabileceğini söylüyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.