adplus-dvertising

Müge Anlı’da Lütfiye Gündüz’ün cinayet haberi! Varille koyup Kızılırmağa attılar…

8 sene önce esrarengiz bir biçimde ortadan kaybolan 4 annesi Lütfiye Gündüz’ü arayan Müge Anlı’nın canlı yayınında tüyler ürperten bir iddia ortaya atıldı. Yayına bağlanan bir kişi, Gündüz’ün öldürülüp mavi bir varilin içine konarak Kızılırmak’tan atıldığını ileri sürdü.
Takip et
Müge Anlı’da Lütfiye Gündüz’ün cinayet haberi! Varille koyup Kızılırmağa attılar…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV ekranlarında program yapan Müge Anlı, 2013 senesinde ortadan kaybolan 4 çocuk annesi Lütfiye Gündüz’ü bulmak için incelemelere başladı. Lütfiye Gündüz’ün şüpheli kaybıyla alakalı eski eşi Duran Özdemir ve sevgilisi olduğu iddia edilen 28 yaşındaki Nurullah Koçyiğit’ten şüpheleniliyor.

ESKİ EŞ VE SEVGİLİNİN SÖZLERİ KAFA KARIŞTIRDI

Programda Lütfiye Hanım’ın para karşılığında başka erkeklerle beraber olduğu ve parayı paylaşma konusunda eşi Duran Özdemir ve Nurullah Özdemir’in anlaşmazlık yaşadığı iddia edildi. İki adamın canlı yayındaki çelişkili sözleri ve Lütfiye Gündüz’ün Duran Özdemir’den boşanır boşanmaz ortadan kaybolması kafaları karıştırdı.

Müge Anlı’da Lütfiye Gündüz’ün cinayet haberi! Varille koyup Kızılırmağa attılar…

“LÜTFİYE’NİN CANSIZ BEDENİNİ VARİLE KOYUP KIZILIRMAK’A ATTI”

Senelerdir aranan Lütfiye Gündüz’ün arkadaşı Nevzat Hamurcu ise Müge Anlı’ya kan donduran bir iddia ortaya attı. Hamurcu, Duran Özdemir’in kendisine, “Lütfiye’yi öldürüp mavi varilin içine koyarak Kızılırmak’a attılar” dediğini belirtti. Şaşkına çeviren sözlerine devam eden Nevzat Hamurcu, Duran Özdemir’in eski eşi için “Dirisinden ne hayır gördüm ki ölüsünden ne hayır göreceğim” dediğini ileri sürdü. İddialarının odağındaki Duran Özdemir ise hakkındaki iddiaları kesin bir dille yalanladı.

Müge Anlı’da Lütfiye Gündüz’ün cinayet haberi! Varille koyup Kızılırmağa attılar…

NE OLMUŞTU?

Nevşehir’de 2013 senesinde kaybolan 4 çocuk annesi Lütfiye Gündüz’ün kaybı Müge Anlı’da işleniyor. Kaybolduğunda 40 yaşında olan talihsiz kadınla alakalı şaşırtan iddialar ortaya atıldı. 8 sene önce esrarengiz bir biçimde kaybolan Lütfiye Gündüz, son olarak boşandığı eşi Duran Özdemir ve sevgilisi olduğu iddia edilen 28 yaşındaki Nurullah Koçyiğit ile görüştü.

Lütfiye Gündüz’ün üstünden para kazandığı öne sürülen boşandığı eşi Duran Özdemir ve sevgilisi olduğu iddia edilen Nurullah, korkunç iddiayı reddetti. Duran Özdemir, Nurullah’ı suçlarken, Nurullah da Duran Özdemir’i suçladı.

Müge Anlı’da Lütfiye Gündüz’ün cinayet haberi! Varille koyup Kızılırmağa attılar…Müge Anlı’da ortalık karıştı! 8 senedir kayıp kadının eski eşi ve sevgilisi canlı yayında yüzleşti

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.