adplus-dvertising

Müge Anlı’da Korkunç İtiraf Abiden Geldi

Müge Anlı'nın sunduğu programda 10 aydır kardeşini arayan Mahmut Korkut, cinayetle alakalı itirafta bulunacağını söyledi. Korkut'un itirafı yarın açıklanacak.
Takip et
Müge Anlı’da Korkunç İtiraf Abiden Geldi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

10 ay önce Muğla’nın Fethiye İlçesi’nde kaybolan ve kendisinden bir daha haber alınamayan Burhan Aykurt’un bulunması için Müge Anlı’ya başvuran ve programına çıkan Mahmut Aykurt, programın son bölümünde çelişkili ifadelerinin ardından Müge Anlı’ya her şeyi itiraf edeceğini söyledi.

MAHMUT AYKURT KARDEŞİNİ Mİ ÖLDÜRDÜ?

Burhan Aykurt’un 10 ay önce Muğla’nın Fethiye İlçesi’nde kaybolması ile başlayan arama çalışmaları Müge Anlı’nın programına taşındı. Burhan Aykurt’un abisi olan Mahmut Aykurt’un programdaki çelişkili ifadeleri, okların abi Mahmut Aykurt’a çevrilmesine neden oldu. Müge Anlı’nın sorularıyla sıkıştırdığı Mahmut Aykurt, “Abla her şeyi sana ayrıca anlatacağım.” demesiyle cinayeti biliyor olma ihtimalinin ne kadar güçlü olduğu ortaya çıktı.

Mahmut Aykurt’un itirafı yarın sabah Müge Anlı tarafından açıklanacak. Öte yandan cinayetin şuan ki bir numaralı şüphelisi konumuna gelen abi Mahmut Aykurt’un, polis sorgusunda olup olmadığı bilinmiyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.