Müge Anlı’da Kemal Büyükdeniz Cinayetinin Sır Perdesi Aralanıyor

Müge Anlı ile Tatlı Sert isimli programda Kemal Büyükdeniz'in cinayeti ile ilgili gelişme yaşandı. Baş şüpheliler ne yapacağını şaşırdı.

15 Ağustos tarihinde hurdacılık yapan Kemal Büyükdeniz’in evine 20 dakikalık uzaklıkta bulunan Armutkırı Mevkiinde silahla vurularak öldürülmesi ile ilgili konuyu inceleyen Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı programda, cinayete ilişkin yeni gelişmeler yaşandı. Kemal Büyükdeniz’in oğlu Yusuf ile komşusu Hüseyin Kasnakçı’nın baş şüpheli olduğu programda ikili iddialara yanıt verirken, Müge Anlı’nın ortaya çıkardığı gerçek karşısında Hüseyin Kasnakçı ne yapacağını bilemezken, Kemal Büyükdeniz’in oğlu Yusuf da heyecanlı tavırları ile dikkat çekti.


“OLAY YERİNİ GİDİŞİNİZ YOK AMA DÖNÜŞÜNÜZ VAR”

Müge Anlı, bugün yayınlanan canlı yayında, Hüseyin Kasnakçı’nın cinayet mahalline gidiş görüntüleri hakkında açıklamada bulundu.  Anlı, “Hüseyin Bey, sizin cinayet mahalline gidiş görüntünüz yok ancak ben öğrendim ki başka bir yoldan da oraya gidiliyormuş, İlginç olan şu ki gidişiniz yok ama dönüşünüz 11.30’da görüntülenmiş. Daha sonra 12.00’da yeniden cinayet mahalline gidiyorsunuz üstelik bu kez yanınızda birisi daha var. Ve 14.00’da dönüyorsunuz. O gün cinayet bölgesine neden gittiniz? Tüm bunların yanında yeni bir gelişme daha yaşandı bunun altını çizmek istiyorum.” ifadelerine yer verdi.

Müge Anlı’nın bu sözleri karşısında Hüseyin Kasnakçı’nın yüzündeki mimikler ve gergin tavırlar izleyicilerin dikkatinden kaçmadı.

“YUSUF’LA BİRLİKTE YAPTIK DERİM”

Daha sonra ortaya atılan iddiaya göre Hüseyin Kasnakçı ve ailesinin Kemal Büyükdeniz’in ailesine, “Bu konuyu uzatır ve bizi suçlamaya devam ederseniz, bu olayı biz Yusuf’la birlikte yaptık. Eğer benim başıma bir şey gelirse Yusuf tuttu ben de öldürdüm derim.” dediğine yer verildi.

Hüseyin Kasnakçı ise bu açıklamalar sonrası kendisini savunarak, böyle bir şey olmadığını ve olay yerine bir kez gittiğini söyledi. Bu yaşananlardan sonra Müge Anlı sözü Kemal Büyükdeniz’in oğlu Yusuf Büyükdeniz’e verdi. Yusuf’un da tutuk tavırları ise yine dikkatlerden kaçmazken, Yusuf, Hüseyin Kasnakçı’nın tehdit ettiğini savundu.

NELER OLDU?

15 Ağustos tarihinde evine 20 dakikalık uzaklıktaki Armutkırı Mevkiinde silahla vurularak öldürülen Kemal Büyükdeniz’in cesedi bir çoban tarafından bulunmuştu ve çoban, beyaz renkli şüpheli bir araç gördüğünü söylemişti. Müge Anlı’da canlı yayına katılan Hüseyin Kasnakçı ile Büyükdeniz ailesi arasında arsa sebebi ile husumet olduğu ortaya çıktı.


YUSUF BÜYÜKDENİZ: SÖYLERSEM BAŞIM BELAYA GİRER

18 Kasım tarihine yayınlanan programda, Kemal Büyükdeniz’in oğlu Yusuf, “Ben babamın katilini biliyorum. Ama söylersem benim de başım belaya girer, ortalık karışır.” demişti ve babasının katilini komşusu Hüseyin Kasnakçı olarak düşündüğünü itiraf etmişti. Yusuf, babası ve Hüseyin Kasnakçı arasında, arsa meselesi yüzünden tartışma çıktığını öne sürdü.

Öne sürülenlere göre, Kemal Büyükdeniz arsanın bir kısmını satmak istedi ancak komşu Hüseyin Kasnakçı buna karşı çıktı. Bunun üzerine Kasnakçı, tarlanın çevrilmeyen yerine ev yapmak isteyince Kemal Büyükdeniz itirafta bulundu. Taraflar uzlaşamayınca Kemal Büyükdeniz, “Eğer oraya ev yapmak istiyorsan bana para vereceksin yolu kullanmak için” deyince tartışma iyice büyüdü.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı