Müge Anlı’da Karısını Öldürüp Gömdüğünü İtiraf Eden Adam “Ben Öldürdüm, Az Bile Yaptım” Dedi!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında günlerdir 10 yıldır kayıp olan Güldane Biçer aranıyordu. Eşi Osman Biçer, cinayeti itiraf etti ve kayıp kadının kemikleri bulundu. Osman Biçer 'hak etti' diyerek şoke etti.
Takip et
Müge Anlı’da Karısını Öldürüp Gömdüğünü İtiraf Eden Adam “Ben Öldürdüm, Az Bile Yaptım” Dedi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

10 yıldır kayıp olan Güldane Biçer’in eşi Osman Biçer eşini öldürüp gömdüğünü itiraf etti. Şüphelinin cesedi gömdüğünü söylediği yerde inceleme yapan ekipler kemik parçaları ve kadın kıyafetleri buldu. Osman Biçer gözaltına alındı. Güldane Biçer’in kardeşleri Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurarak 10 yıldır kayıp olan kardeşlerini aramaya başlamışlardı. Müge Anlı olayı inceledikçe şüpheler bir gece önce karısının kendisine ihanet ettiğini öğrenen Osman Biçer’in üzerinde toplandı. Osman Biçer’in emniyetteki ifadesi de ortaya çıktı. İşte Güldane Biçer olayında gelen şok itiraf:

Müge Anlı’da Karısını Öldürüp Gömdüğünü İtiraf Eden Adam “Ben Öldürdüm, Az Bile Yaptım” Dedi!

17 Eylül 2011 gününden beri kayıp olan Güldane Biçer’in yakınları Müge Anlı’ya başvurarak bulunmasını istemişti. Bir süredir devam eden programda Biçer’in eşi Osman Biçer’in çelişkili ifadeleri dikkat çekmişti. Osman Biçer karısının ihanetini öğrendiğini bir gün sonra da kapıyı çocukların üzerinden kilitleyip kayıplara karıştığını söyledi. Ancak dediği pek mantıklı değildi. İddiasına göre bir erkekle gitmiş olabilirdi. Oysa 10 yıldır kadının kimliğinde hiç bir hareket olmamıştı.

Müge Anlı’da Karısını Öldürüp Gömdüğünü İtiraf Eden Adam “Ben Öldürdüm, Az Bile Yaptım” Dedi!

Çelişkili ifadelerin ardından Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı Osman Biçer hakkında soruşturma başlattı. İfadesi alınan Osman Biçer, eşini kendisinin öldürdüğünü itiraf etti. Karısına karşı yoğun bir öfke duyan Osman Biçer, onu cinsel organından da bıçaklamıştı.

Kemik Parçaları Bulundu

Emniyette her şeyi itiraf eden Osman Biçer, “Hepsini hak etti, az bile yaptım’ dedi. Eşi Güldane Biçer’i öldürdükten sonra Büyükçekmece Karaağaç’ta göl kenarına gömdüğünü itiraf eden Osman Biçer, sonrasında da polise gidip kayıp başvurusunda bulunduğunu söyledi.

Osman Biçer’in ifadesinde söylediği göl kenarına gidip çalışma başlatan ekipler, Güldane Biçer’e ait olduğu düşünülen kemik parçaları ve kıyafetlere ulaştı. 10 yıl sonra Güldane Biçer’in cesedi bulunmuş oldu. Osman Biçer herkese “Karım beni aldattı evi terketti’ demişti. Oğlunu da annesinden nefret eden bir genç haline getirmişti.

Annesi Kemikler Bulununca Öldü

Kemik parçaları ve kıyafetler Adli Tıp Kurumu’na götürülürken, Osman Biçer’de gözaltına alındı. Müge Anlı canlı yayında herkesin tüylerini diken diken eden bir detayı da açıkladı. Güldane Biçer’in 10 yıldır ‘Kızım bulunmadan ölmeyeyim’ diyen annesi hastanede tedavi görüyordu. İlginçtir ki Güldane’nin kemikleri bulunduğu saatlerde anne hastanede son nefesini verdi.

Müge Anlı’da Karısını Öldürüp Gömdüğünü İtiraf Eden Adam “Ben Öldürdüm, Az Bile Yaptım” Dedi!

Osman Biçer bir haftadır Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yer alıyordu. O zamanlar küçük olan oğlu Barış da genç bir delikanlı olarak yanında yer almıştı. Oğlu annesinin ‘bir başka erkek için evi terk ettiğini’ sanıyordu. Yıllarca annesine büyük bir öfke duyan Barış, babasını savunmuştu.

Yalancı Tanık Her Şeyi İtiraf Etti

Karısını öldürüp gömen Osman Biçer hayatına aynı şekilde devam etmiş. 2 kez daha evlenmişti. Polise kayıp başvurusu yaptıktan sonra, kendisine bir yalancı tanık da bulmuş. İş yerinden arkadaşı olan bu tanık, Güldane Biçer’i sokakta giderken gördüğünü iddia etmişti. Ancak bu tanığın ifadesi fazlasıyla şüpheliydi. Zira Güldane Biçer’i 1 kez düğünde sadece 10 dakikalığına görmüştü. Olay günü de 5. kattaki evinden sokaktan geçerken gördüğünü ve onu tanıdığını iddia etmişti.

Müge Anlı’da Karısını Öldürüp Gömdüğünü İtiraf Eden Adam “Ben Öldürdüm, Az Bile Yaptım” Dedi!

Kamil isimli bu tanığın verdiği ifade mantık dışı olunca emniyet onu sorguya almıştı. Kamil emniyette herşeyi itiraf etmek zorunda kaldı. Yalan ifade verdiğini açıklayan Kamil, “Beni işten attırmakla tehdit ettikleri için yalan ifade verdim’ dedi. Bu ifade ile Osman Biçer’in tutunacak dalı kalmadı ve cinayeti itiraf etmek zorunda kaldı. Osman Biçer yer gösterme için emniyetten ayrılırken yaptığı açıklamada ise “Hepsini hak etti az bile yaptım’ diyerek içindeki öfkeyi dışa vurdu.

Karısını Nasıl Öldürdüğünü Anlattı

Osman Biçer eşi Güldane Biçer’i çok kıskanıyordu. O gün ev sahipleri onlara geldi ve ‘karısının başka erkeklerle onu aldattığını, bu sebeple evi boşaltmalarını’ istedi. Osman Biçer o gece karısını öldürmedi. Yatıp uyudular ve Osman onu öldürme planı yaptı.

Ertesi gün karısına Çatalca’da bir çiftlik bulduğunu ancak sahiplerinin eşini de görmek istediğini söylediğini anlattı. Eşine ‘bugün oraya gidelim’ dedi. Güldane o gün 3 çocuğunu evde bırakıp eşiyle birlikte o çiftliğe gittiğini sanıyordu.
Büyükçekmece’ye doğru yola çıkıyorlar. Osman eşini boş bir araziye götürüyor orada bıçaklayıp öldürüyor. ‘Hazırlıksız olduğu’ için karısının başını kumla örtüp eve dönüyor. Ertesi gün tekrar oraya kürekle giden Osman, derin bir çukur kazıp onu gömüyor.

Müge Anlı’da Karısını Öldürüp Gömdüğünü İtiraf Eden Adam “Ben Öldürdüm, Az Bile Yaptım” Dedi! Müge Anlı’da Karısını Öldürüp Gömdüğünü İtiraf Eden Adam “Ben Öldürdüm, Az Bile Yaptım” Dedi!

Emniyetteki İfadesi:

Osman Biçer Emniyetteki ifadesinde şunları söylüyor:
-‘Eşim beni defalarca aldattı. Cinayeti tek başıma işledim başka kimse yoktu. Öldürmeyi planladım. Beni aldattığı kişiyi de öldürmek istedim. Pişman değilim namusumu temizledim. Ben boşanmak istedim boşanmayı kabul etmedi. Oturduğumuz her yerde herkes beni aldattığını söylüyordu.

Osman Biçer evine dönünce de çocuklarına ‘anneniz bir başka erkekle kaçtı’ diyor. 3 çocuk 10 yıl boyunca annelerinin bir erkekle kaçtığını sanarak ona öfke beslediler. Akrabaları da buna bir süre inandı. Ancak 10 yıl boyunca hiç bir kimlik hareketi olmayınca Güldane’nin öldürülmüş olabileceğini düşünüp Müge Anlı ile canlı yayına gelince herşey ortaya döküldü.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.