Müge Anlı’da cinayete kurban giden Beyhan’ın paylaşımı yürek burktu!

İstanbul Bağcılar’da yaşayan dört çocuk annesi Nurgül Beyhan, 9 Aralık 2020 tarihinde boğularak öldürüldü. Evinde çıplak halde ölü bulunan Beyhan’ın katilini bulmak için Müge Anlı’ya başvuran ailesi, genç kadının ölümünden 5 ay önce amcasını kurşun yağmuruna tutan oğlu yüzünden aile içi infaza kurban gittiğini öne sürdü. Öldürülen Beyhan’ın Müge Anlı’nın kadına karşı şiddetle alakalı konuşmasını paylaştığı gün yüzüne çıktı.
Takip et
Müge Anlı’da cinayete kurban giden Beyhan’ın paylaşımı yürek burktu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dört çocuk annesi Nurgül Beyhan, 9 Aralık 2020 tarihinde kardeşiyle buluşmak üzere hazırlanırken İstanbul Bağcılar’daki evinde boğularak öldürüldü. Olay günü evinden çığlık sesleri duyan komşuları tarafından yatağında ölü bulunan Beyhan’ın acılı ailesi, aylardır aydınlatılamayan cinayetin faillerini bulmak için ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurdu. Talihsiz kadının cinayetinin şüphelerle dolu olduğunu belirten Müge Anlı, kan donduran olaydan 5 ay önce ölümle neticelenen aile içi kavgaya dikkat çekti.

OĞLU AMCASINI KURŞUN YAĞMURUNA TUTTU

Müge Anlı, Nurgül Beyhan’ın oğlu Yusuf Beyhan’ın alacak meselesi yüzünden 1 Ağustos 2020 tarihinde amcası Dilaver Beyhan’la yaşadığı kavga esnasında omzundan vurulduğunu, oğlunun ise o kavgada bir öbür amcası Cihan Beyhan’ı kurşun yağmuruna tutarak öldürdüğünü anlattı. O kavgadan yaralı olarak kurtulup günlerce yoğun bakımda yatan Nurgül Beyhan’ın aile içinde bu olayın azmettiricisi olarak görüldüğünün altını çizen Anlı, bu olaydan 5 ay sonra da dört çocuk annesi kadının öldürüldüğünü kaydetti.

Müge Anlı’da cinayete kurban giden Beyhan’ın paylaşımı yürek burktu!

ALT KISMI ÇIPLAK BULUNDU

Acılı anne Güllü Çelik, kızının ölümünden dünürlerini sorumlu tutarken Müge Anlı, Nurgül Beyhan’ın otopsi raporunda yer verilen mühim ayrıntıları aktardı. Müge Anlı, boğularak öldürülen genç kadının alt kısmının tamamen çıplak olmasına, sağ ayağının altında iç çamaşırı olmasına, sol ayağının ucunda pijama altı, üst tarafında bulunan tişörtün ise göğüs kısımlarının açıkta kalmasına dikkat çekti.

Müge Anlı’da cinayete kurban giden Beyhan’ın paylaşımı yürek burktu!

YÜREK BURKAN PAYLAŞIMDAN SONRA ÖLDÜRÜLDÜ

Vücudunda herhangi bir taciz ya da tecavüz bulgusuna rastlanılmayan talihsiz kadının, neden çıplak olduğu sorusu gündeme gelirken Müge Anlı, yürek burkan bir paylaşımı da ekrana getirdi. Cinayete kurban gitmeden önce sosyal medya hesabı üstünden Müge Anlı’nın sözlerini paylaşan Nurgül Beyhan, kadına karşı şiddete çekmişti. O paylaşımda ise Müge Anlı, şu şekilde konuşmuştu; “Beğenmiyorsan sevgili olarak eş olarak beni terk edebilirsin. Ama bana dokunamazsın…”

Müge Anlı’da cinayete kurban giden Beyhan’ın paylaşımı yürek burktu!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.