Müge Anlı’da Cinayet İtirafı: “Babam annemi dayanamayıp öldürdü”

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kan donduran ifadelerle cinayet itirafı geldi. Küçük çocuk “Babam annemi dayanamayıp öldürdü” ded.

ATV’de yayınlanan Müge Anlı’nın sunuculuğunu yaptığı programda şoke eden ifadeler yer aldı. Programda, Nilgün (Nalan) Şimşek olayında yeni gelişmeler yaşandı.

Nilgün Şimşek’in oğlu cinayeti itiraf etti. Kan donduran detaylarıyla cinayeti anlatırken izleyenler kan donduran ifadeleri büyük şaşkınlıkla izledi. Cesede henüz ulaşılmadığı için kesin bir sonuca varılamayan olayda Mustafa Şimşek’in “Ceset yoksa cinayet de yoktur!” sözleri damgasını vurmuştu.

Nilgün Şimkek’i merak eden komşuşlarına Mustafa Şimşek, “Nilgün, kansere yakalanmıştı. Tedavisi için Almanya’ya gitti.Ancak tüm çabalara rağmen kurtarılamadı” açıklamasını yaptı.

NİLGÜN ŞİMŞEK’İN OĞLU CİNAYETİ İTİRAF ETTİ!

Nilgün hanımın büyük oğlu ise “Babam annemi dayanamayıp öldürdüğünü söyledi” dedi. Küçük oğlu cinayet anının her detayını şöyle anlattı:

“Annem ve babam kavga etti, babam annemin kafasını yere vurdu, daha sonra lavaboya gitti. Annemin ağzından köpük geliyordu, hiç konuşmuyordu. Babam ‘kalkın gidiyoruz’ dedi ve arabayla yola çıktı. Babam annemi kucağına yatırarak arabaya taşıdı ve oturur vaziyette ön koltuğa oturttu. Annem yol boyunca hiç konuşmadı ve hareket etmedi. Oturur vaziyette gözleri kapalı, ağzında köpük vardı. Kafası da geriye doğru duruyordu.

Biz giderken kardeşim uyuyordu. Belen’deki evimizin yanındaki kavşaktan aşağıya doğru gittiğimizde bir yerde aşağıdan indik. Hava geceydi, bu yeri gösterebilirim. Askeri bir alan vardı, çukur kazılan yerde gri çatlamış duvarlar ve ağaçlar vardı.

Evden aldığı kürek ve çapayı arabanın bagajından çıkardı, mezar gibi bir yer kazdı. Neden burayı kazdın diye sorduğumda, ‘Annen buradan Almanya’ya gidecek’ dedi. Babamın annesi öldüğünde mezar yeri görmüştüm o yüzden orasının mezar olduğunu biliyorum. Babam ‘bana yardım et’ dedi. Mezar gibi yerin içine girdiğinde yukarıdan çapa ve küreği attım kendisine. Derin yeri kazarken annem hala arabadaydı ve kardeşimde arabada uyuyordu. Kazdıktan sonra babam sen arabaya git ve uyu dedi, ben de gittim ve uyudum. Daha sonra bir kapı sesi duydum, arabanın kapısı açıldı ve kapandı. Uyumaya devam ettim. Uyandığımda kardeşim, babam ve ben eve gelmiştik, annem yoktu.” dedi.

ESKİ EŞİ İLE İMAM NİKAHI KIYDI

Mustafa Şimşek, Nilgün Şimşek’in kaybolma durumundan sonra eski eşi Gülay Hanım’ı çocuklarına bakmak için çağırdı. Gülay Hanım oğlu Ömer Şimşek ile beraber Hatay Belen’deki yazlık eve geldiği yönündeydi. İmam nikahı yaptıkları söylendi. Gülay hanım ise bu iddiaları doğruladı ancak sadece çocuklara bakmak için eve geldiğini söyledi.

Küçük çocuğun ifadesinin bir bölümünü okuyan Müge Anlı, “Çukur kazdığım yerden görülen bir askeri alan vardı. Biz arabayı bıraktık. Kazdığımız yer düz bir yerdi. Çukur kazdığımız yerin uzağına arabayı koyduk. Biraz yürüdük” ifadelerine yer veri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı