Müge Anlı’da canlı yayında katilin ismini söyledi! Mustafa Kut cinayeti çözülüyor…

Balıkesir’de sırtından av tüfeğiyle vurularak öldürülen Mustafa Kut’un cinayetiyle alakalı Müge Anlı’da çarpıcı bir iddia gündeme geldi. Canlı yayına bağlanan öldürülen çiftçinin köylüsü Sezer Kaya, cinayeti araları bozulan yakın arkadaşı ve aynı zamanda Dürdane Kut ile ilişkisi olduğu öne sürülen Ersin Çetinkaya’nın işlediğini iddia etti. İddiasını ise cinayetten sonra yasaklı madde içerken yaptıkları konuşmaya dayandırdı.
Takip et
Müge Anlı’da canlı yayında katilin ismini söyledi! Mustafa Kut cinayeti çözülüyor…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Müge Anlı‘nın mercek altına aldığı 50 yaşındaki Balıkesirli çiftçi Mustafa Kut’un cinayetinde, saplantılı mektupların sahibi Ramazan Şahin, hedefindeki Ersin Çetinkaya ile bugün canlı yayında karşı karşıya geldi. Balıkesir Havran’a bağlı Kalabak Mahallesi’nde 25 Temmuz 2018 tarihinde, tarlasına bir kilometre mesafede sırtından vurularak öldürülen çiftçinin eşi Dürdane Kut’un, komşuları Ersin Çetinkaya ile aşk yaşadığını iddia eden Şahin, bugünkü yayında günlerce dile getirdiği bu iddiasının arkasında duramadı.

İFTİRA ATTIĞI GÜN YÜZÜNE ÇIKTI

Müge Anlı’ya günlerce ‘ikilinin gece yarısı buluştuklarını gözüyle gördüğünü’ belirten Ramazan Şahin, hedefindeki Ersin Çetinkaya’nın karşısında bu iddiasının kaynağını bu defa köylülerden duyduklarına dayandırdı. Müge Anlı’nın ısrarlı soruları üstüne Dürdane Kut ile gördüğü kişinin iri yarı biri olduğunu belirten Ramazan Şahin’in, karşılık alamadığı için Dürdane Kut ve komşusu Ersin Çetinkaya’ya iftira attığı gün yüzüne çıktı.

Müge Anlı’da canlı yayında katilin ismini söyledi! Mustafa Kut cinayeti çözülüyor…

“BUNLARA BAKKAL BİLE EKMEK VERMEMELİ”

Dürdane Kut’un eşinin katillerini ararken iftiraların ortasında kalmasına kayıtsız kalamayan Müge Anlı, “Sen buraya geldiğinde Dürdane’yi Ersin ile gördüm dedin. Üstelik gözümle gördün dedin. Ben o mektupta bununla alakalı kısımları okuyamadım, utandığım için… İnsanlara, özellikle kadınlara iftira atmak çok kolay… Ama unutmayan bizim bir toplum aklımız, hafızamız ve vicdanımız var. İşte o toplum sizi tanımasa da sizin gibi düşünüp üzülmeyi bilir. Sizin bu kadına yaptıklarınız bir değil, iki değil, üç değil… Kadınlar hakkında bu şekilde konuşanlarla insanlar arkadaşlığını kesmeli, bakkal bile ekmek vermemeli” diye tepki gösterdi.

PARMAK İZİ BIRAKMADIĞINI SÖYLEMİŞ

Bütün Türkiye’nin cevabını merak ettiği cinayette çarpıcı iddia da canlı yayında dile getirildi. Müge Anlı’nın canlı yayına bağladığı öldürülen çiftinin köylüsü Sezer Kaya, Mustafa Kut’u öldüren kişinin komşusu Ersin Çetinkaya olduğunu öne sürdü. Yasaklı madde içtikleri bir gün Ersin Çetinkaya’nın yanında ağzından bir şey kaçırdığını belirten Kaya, “Osman, Ersin ve ben üçümüz vardık. Ersin’in kafası çok güzeldi. Ersin, ‘Gitsinler baksınlar bakalım bir adet parmak izi bıraktım mı orada’ şeklinde konuştu. ” diye stüdyoda buz kesti. İddia karşısında söz alan Çetinkaya ise “Asla yalan… Orada başka kim varsa o bağlansın” demekle yetindi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.