Müge Anlı’da Büşra’ya hipnoz yapılacak! Anne babasının ölümünde şüpheli…

Dün yayınlanan bölümü ile sezon finali yapan Müge Anlı Tatlı Sert programında bir ilk meydana geldi. 2.5 sene önce Konya’da Necla – Metin Büyükşen cinayetinin işlendiği programa, olay anında evde olan ve ölü taklidi yaparak kurtulduğunu belirten Büşra Büyükşen de katıldı. Yaşamını kaybeden çiftin kızları olan Büşra, çelişkili ifadeleri ile cinayetlerin de zanlısı konumuna geldi. Müge Anlı, son programda Büşra’ya bir jandarma ve doktor eşliğinde hipnoz taktiğinin uygulanacağını belirtti.
Takip et
Müge Anlı’da Büşra’ya hipnoz yapılacak! Anne babasının ölümünde şüpheli…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Konya’nın Karatay İlçesine bağlı İsmil Mahallesi’ndeki evlerine 3 Eylül 2018 gecesi maskeli bir şahıs tarafından öldürülen Necla ve Metin Büyükşen çiftinin cinayeti 3 senedir aydınlatılmayı bekliyor. Araştırmacı-Basın Mensubu Müge Anlı‘nın canlı yayınına misafir olan çiftin doktor oğlu Osman Büyükşen, anne ve babasının katilinin ortaya çıkartılması için yetkililere yardım çağrısında bulundu.

10 KİŞİLİK ÖZEL TİM KURULDU

Müge Anlı’da yapılan bu çağrı, yerini buldu ve cevapsız kalmadı. Jandarma Genel Komutanlığı, Türkiye’nin gündemine oturan çifte cinayetin çözümü için Jandarma Suç Araştırma Timi’nin deneyimli dedektiflerinden oluşan 10 kişilik özel bir ekip kurdu.

HİPNOZ UYGULAYACAKLAR

Müge Anlı ile Tatlı Sert dün sezon finali yapıp 2 aylık ara verdi. Hiçbir biçimde konuşmayan Büşra Büyükşen içinse son çare hipnoz yapılacağı öğrenildi. Müge Anlı, jandarmadan bir bilirkişinin de tanık olarak katılmasıyla Büşra Büyükşen’e hipnoz uygulanacağını açıkladı. JASAT ekipleri ise Büşra başta olmak üzere bütün aile mensuplarının tekrardan ifadelerini alacak.

CANLANDIRMA YAPTILAR

Öte yandan Doktor Osman Büyükşen’in Türkiye’nin yüreğini sızlatan isyanına karşın suskun kalan Büşra Büyükşen, Müge Anlı’nın programında olay gününü canlandırdı. Stüdyoya getirilen pencere ve yatak ile o günü tekrar anlatan Büşra’nın yaptıkları ve söyledikleri arasındaki çelişkiler dikkat çekti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.