Müge Anlı’da abla Fatma Karadağ’ın umre dolandırıcılığı pes dedirtti!

Müge Anlı’nın mercek altına aldığı radyocu Mehmet Karahan’ın kaybında, Türkiye’nin gündemine oturan abla Fatma Karadağ’ın ziyaret için gittiği Kutsal Topraklarda da dolandırıcılık yaptığı gün yüzüne çıktı. İnsanların duygularını istismar ederek para topladığı, topladığı paralarla ise altın aldığı açığa çıkan Karadağ’ın hurma alırken bile hileye başvurmasının öğrenilmesi tepkilere yol açtı.
Takip et
Müge Anlı’da abla Fatma Karadağ’ın umre dolandırıcılığı pes dedirtti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Müge Anlı, bir süredir Manisa’dan 2017 senesinde kaybolan Mehmet Karahan’ın ablası Fatma Karadağ’ı misafir ediyor. Mercek altına aldığı Karahan’ın kaybıyla alakalı akılalmaz iddialarda bulunan Fatma Karadağ, kardeşinin sevgilisi tarafından gözü önünde dövülerek öldürüldüğünü, cesediyle günlerce aynı evde kaldığını belirtmişti. Anlattıkları bununla da sınırlı olmayan Karadağ, kardeşinin cesedini tuvalete oturttuklarını, kokmasın diyerek her gün çiçek gibi suladıklarını iddia etmiş ve sözleriyle duyanları sanki şoke etmişti.

MEKKE’DE DİLENCİLİK BİLE YAPMIŞ

Müge Anlı, hakkında sevgilisi Cemal Durmaz ile hastanelerde ağına düşürdükleri kadınların çıplak fotoğraflarını çekerek şantaj yaptığı öne sürülen Fatma Karadağ’la alakalı yeni bir bilgiye ulaştı. Evde tutsak olduğu için dışarı çıkamadığını ve kardeşinin ölümüne mani olamadığını ileri süren Karadağ’ın Kutsal Topraklara gittiğini ortaya çıkaran Müge Anlı, üç çocuk annesinin kadının orada da dolandırıcılık faaliyetlerinde bulunduğunu ortaya koydu. Müge Anlı’nın açıkladığı bilgiyi, röportaj verip telefona bağlanarak da doğrulayan tanıklar, Fatma Karadağ’ın Mekke’de dolandırıcılık yaptığını, bunun dışında dilenerek para topladığını anlattı.

MÜGE ANLI’NIN EKİBİNİ DE KANDIRMAYA ÇALIŞMIŞ

Hurma satın alırken bile insanları dolandırdığı ortaya çıkan Fatma Karadağ’ın kardeşinin kaybıyla alakalı açılan davanın duruşmasında, epilepsi nöbeti taklidi yaptığı ve birçok sağlık problemini bahane ederek mahkemenin hakkında tutuksuz yargılanma kararı verilmesini sağladığı öğrenildi. Benzer bir biçimde program sonrası da rahatsızlandığını öne sürerek hastaneye kaldırılan fakat tetkikler neticesi hiçbir sağlık problemi olmadığı anlaşılan Karadağ’ın Müge Anlı’nın ekibini de sorulardan kaçmak için kandırmaya çalışıp başaramadığı gün yüzüne çıktı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.