Müge Anlı’da Abdurrahman Çığ olayı Palu Ailesi’ne benzetildi!

Sosyal medya eniştesi tarafından istismar edilen Abdurrahman Çığ olayını konuşuyor. İddialara göre, ablasının 20 senelik eşi İsa Akman tarafından maddi ve manevi manada istismar gören Abdurrahman Çığ, bir ormanda tecavüze uğradı. İstismar, işkence ve dolandırma iddialarının bulunduğu olay, Türkiye’nin konuştuğu Palu Ailesi’ni hatırlattı.
Takip et
Müge Anlı’da Abdurrahman Çığ olayı Palu Ailesi’ne benzetildi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

40 yaşındaki Abdurrahman Çığ, 20 senelik eniştesi tarafından kandırıldığı iddiasıyla Müge Anlı ve ekibine başvurdu. Eniştesinin evlendirme vaadiyle ilk 500 bin liralık senet imzalayan Abdurrahman Çığ, eniştesi tarafından tecavüze uğradığını da belirtti. Çığ’ın ormanda çekilmiş çıplak fotoğraflarıyla Müge Anlı’ya başvurduğu öğrenildi.

İddiaların odağındaki adın ilk vukuatı da olmadığı öğrenildi. 2019 yılında ölümle neticelenen bir olaya karıştığı öğrenildi. Enişte İsa’nın yaptığı peynirleri tüketen 9 kişinin sağlık problemi yaşadığı, 1 kişinin ise öldüğü gün yüzüne çıktı.

Eşinin kardeşine işkence ettiği, dolandırdığı, istismar ettiği öne sürülen İsa Akman’ın genç adamın dini duygularını da istismar ettiği belirtildi. Genç adamı Afyon’da bir hocaya götüren İsa Akman’ın buradaki hocayla da iş birliği yaptığı öne sürüldü. Kısmeti bağlı olduğu için evlenemediğine inandırılan genç adam, Afyon’da hoca olduğu öne sürülen kişi tarafından okunduğuna ve kısmetinin açıldığına ikna edilerek burada da 3 bin lira parasının alındığını belirtti.

İsa Akman’ın 1978 doğumlu ve sürücü olduğu öğrenildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.