Müge Anlı’da 15 yaşındaki kız çocuğuna istismar itirafı!

Müge Anlı'nın aydınlattığı Fatma Öz cinayeti için itirafta bulunan Bahri Maraşlı’dan akıllara durgunluk veren yeni istismar itirafı.
Takip et
Müge Anlı’da 15 yaşındaki kız çocuğuna istismar itirafı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sivas’ta evli sevgilisi Bahri Maraşlı ile beraber yaşayan iki çocuk annesi 45 yaşındaki Fatma Öz, 19 Nisan tarihinde kayıplara karışmıştı. Öz’den günlerce haber alamayan endişeli aile, kayıp müracaatının sonrasında kızlarını bulmak için ATV’nin fenomen programı Müge Anlı’nın yolunu tutmuştu.

Müge Anlı’nın, iki çocuk annesi Fatma Öz’ün şüpheli kaybında işaret ettiği ve ısrarlı soruları karşısında çelişkili ifadelerde bulunan evli fırıncı Bahri Maraşlı’nın ikinci sevgilisi Yasemin Doğan, Cuma günü yayından sonra emniyete giderek cinayeti sevgilisinin işlediğini itiraf etti.

Yasemin Doğan’ın itirafı üstüne harekete geçen Sivas İl Emniyet Müdürlüğü ve Gürün İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Bahri Maraşlı’yı gözaltına aldı.

Çelişkili ifadeleri ve davranışlarıyla araştırmacı basın mensubu Müge Anlı’nın başından beri şüphelendiği Bahri Maraşlı da gözaltında cinayeti itiraf etmek mecburiyetinde kaldı.

Maraşlı, sevgilisi Fatma Öz ile tartıştıklarını ve o sırada kalbine tek el ateş ederek öldürdüğünü ifade etti.

Müge Anlı’da 15 yaşındaki kız çocuğuna istismar itirafı!

Maraşlı, ekipler tarafından Sivas’ın Gürün ilçesi Kavak Köyü yakınlarındaki olay yerine götürülerek cinayet tatbikatı gerçekleştirdi.

Katil şüphelisi tatbikatta, sevgilisini öldürüp gömdüğü ve giysilerini yaktığı yeri tarif etti.

Cinayete kurban giden talihsiz kadının cansız bedeni üstüne kapatılan taşların altından çıkarılarak otopsinin sonrasında ailesi tarafından toprağa verildi.

Kan donduran gelişmelerin sonrasında bugün Müge Anlı’ya katılan Bahri Maraşlı’nın ikinci sevgilisi Yasemin Doğan, “Tüm iyi niyetimle, samimiyetimle anlattım. Çünkü bir faili meçhul cinayette ben olmak istemiyordum” şeklinde konuştu.

Bahri Maraşlı’nın kendisine “O artık toprağın altında” sözleriyle cinayeti işlediğini itiraf ettiğini belirten Doğan, bu zamana kadar ölüm korkusundan susmak mecburiyetinde kaldığını söyledi.

Müge Anlı’da 15 yaşındaki kız çocuğuna istismar itirafı!

Cuma günü ekrana gelen programda Bahri Maraşlı’nın 15 yaşındaki bir kız çocuğuna istismarda bulunduğunu öğrenmesi üstüne daha çok dayanamadığını kaydeden Doğan, emniyete giderek bu itirafı yaptığını dile getirdi.

Canlı yayına katılan bir görgü tanığı ise Yasemin Doğan’ın ifadelerinin yalan olduğunu ve sevgilisinden Fatma Öz’ü aradan çıkarmasını istediğini belirterek, “Bahri Maraşlı, cinayeti Yasemin yüzünden işledi“ dedi.

Olayın geçmişi: Müge Anlı’da Sivas Gürün’de kaybolan 2 çocuk annesi Fatma Öz’ün esrarengiz bir biçimde ortadan kaybolmasının sonrasında ekipler Savcılık talimatıyla harekete geçerek kayıp Fatma Öz’ün evinde inceleme çalışmaları başlatmıştı.

Geçtiğimiz günlerde Müge Anlı’ya katılan Yasemin isimli kadın, Fatma Öz hakkında konularda bir şey bilmediğini, herhangi bir tanışıklık konuşma olmadığını yalnızca Bahri ile konuştuğunu belirtti.

Müge Anlı’da 15 yaşındaki kız çocuğuna istismar itirafı!

Yasemin, “Fatma hakkında konularda bir bilgim yok. Hiç tanışmadık. Bahri ile tanıştıktan sonra içerisinde bulunduğu vaziyeti bana anlatınca her şeyden haberim oldu” şeklinde konuştu. “Bahri yaşamımda ama aramamızda aşk yok” sözlerini de ekledi.

Fatma Öz’ün kardeşi Mehmet Öz ise çok çarpıcı iddialarda bulundu. Yaseminin her şeyi bildiğini Bahri ile beraber olmak için ablasını ortadan kaldırdıklarını öne sürdü.

Mehmet dün yayın sonrası, Bahri’nin Yasemin’i farklı numaradan arayıp tembihlediğini, Bahri Bey’in Yasemin Hanım’ın ve Mahmut Bey’in birlikte evi temizlediğini ileri sürdü ve Erdinç, Tuna adlarını sordu.

Mehmet, Yasemin’in Sivas’ta akrabaları olduğunu, neden öğretmen evinde kaldığını sorgulayıp öğretmen evini neden apar topar terk ettiğini sordu. Yasemin, o gün odayı 11’de boşaltması gerektiğini, sabah oğlu ile ilk eşinin kendisini

Müge Anlı’da 15 yaşındaki kız çocuğuna istismar itirafı!

Gürün’den aldığını, saat de 11’i geçtiği için bir günlük daha ödeme yaptığını iddia etti. Müge Anlı, “sevgilisi evde değilse ya ev kazası geçirmiştir ya da komşudadır” diyerek düşünüleceğini gidip terminale bakılmayacağını belirtti. Müge Anlı, Fatma Öz’le alakalı hiçbir ihbar gelmediğini, normal bir vaziyet olmadığını dile getirdi.

38 gündür kayıp olan Fatma Öz ile ilişkisi bulunduğu iddia edilen Bahri M. silahla intihara kalkıştı. Öz’ün kaybolmasıyla alakalı televizyon programına da katılan Bahri hastanede tedaviye alındı.

Yasemin yayında Fatma Öz’ün ailesine kızınıza sahip çıksaydınız deyince stüdyo karıştı. Müge anlı sinirlerine hakim olamayıp, sizin de aileniz varsa size de sahip çıkmaları gerekir” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.