Müge Anlı yeni proje ile sevenlerinin karşısına çıkacak

Kayıpları bulması, cinayetleri çözmesi ile adından söz ettiren başarılı sunucu Müge Anlı, yeni sezonda yepyeni bir program ile sevenlerine “Merhaba” diyecek.

Müge Anlı, kendi ile özdeşleşen ‘Tatlı Sert’ programına veda ediyor. Kayıpları bulması, cinayetleri çözmesi ile adını geniş kesimlere duyuran başarılı sunucu, yeni sezonda Güven Bana adlı yarışma programını sunacağını duyurdu. Bahsi geçen programı geçtiğimiz yıllarda Çocuklar Duyması’nda Haluk karakterini canlandıran Tamer Karadağlı sunuyordu.

Kayıpları bulan, cinayetleri çözen Müge Anlı, hakkında hazırlanan capslerle sosyal medyanın da gündemine oturmuştu. Hatta bazı sosyal medya kullanıcıları, Müge Anlı’nın Milli İstihbarat Teşkilatı’nda işe başlaması gerektiği şeklinde yorumlar yapmıştı. 11 yıl sonra farklı bir içerikle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Anlı’ya izleyicinin ne yönde tepki vereceği merak ediliyor.

YEMİN VİDEOSU HALA AKILLARDA

Güven Bana programında finalde yarışan kadın yarışmacı ile erkek yarışmacının videosu hala akıllarda. Birbirlerine parayı bölüşeceklerine dair söz veren yarışmacılardan erkek olan, dini de alet ederek büyük yeminler etmiş, ancak sözünde durmayarak rakamın yükselmeye ile düğmeye basıp bütün paranın sahibi olmuştu. Erkek yarışmacının bu tavrı büyük tepki çekmişti. Bakalım Müge Anlı döneminde de benzer şeyler yaşanacak mı?

1973 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Müge Anlı, televizyon dünyasına magazin sektörü ile adım atmıştı. Başarılı gazetecinin ayrıldığı eşi Burhan Akdağ’dan Lidya isimli bir kızı var.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı