Müge Anlı vasiyetini açıkladı! Öldükten sonra yapılmasını istedi…

Uzun senelerdir ekranlarda olan başarılı sunucu Müge Anlı, bugünkü canlı programında vasiyetinden anlattı. Seneler önce kendisine mezarlıktan bir yer ayırttığını belirten Anlı, “Bana bir şey olursa bakım evine gideceğim. Öldükten sonra yaka kartına takılacak fotoğrafımdan dağıtılacak şerbetime kadar söyledim” şeklinde konuştu.
Takip et
Müge Anlı vasiyetini açıkladı! Öldükten sonra yapılmasını istedi…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Hafta içi her gün ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı’nın bugünkü programında büyük bir kavuşma meydana geldi. 2.5 senedir küçük kızı Irmak’tan ve eşi Seyhan’dan ayrı olan emekli Albay Mustafa Kaya ailesine kavuştu. Bu kavuşma sırasında ise Müge Anlı’dan beklenmedik bir açıklama geldi.

“BAKIMEVİNDE KALACAĞIM, MEZAR YERİM DE BELLİ”

Mustafa Kaya olayından çok ders aldığını belirten Anlı, “Bana bir şey olursa buradan da söylüyorum ben bakımevine gideceğim. Bana da Efe baksın. Oğluşum benim. Herkes bunun vasiyetini şimdiden yapmalı. Benim mezar yerim de belli. Her şeyim planlı olsun istiyorum. Ölünce dağıtılacak şerbetime kadar tamamının vasiyetini verdim. Yapmazlarsa da onların problemi. Yaka kartına en çirkin fotoğrafımı koyarlar biliyorum onu da ben verdim” şeklinde konuştu.

Müge Anlı vasiyetini açıkladı! Öldükten sonra yapılmasını istedi…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.