adplus-dvertising

Müge Anlı torunu köpek mi?

11 Haziran 2021, 10:59 tarihinde eklendi
Müge Anlı ile Tatlı Sert programında arada esnada diyaloglarda geçen torun kelimesi merak ediliyor. Müge Anlı’nın canlı yayın konuşmalarından birinde ‘Ona bakarsanız ben torunuma da kızıyorum’ demesi Müge Anlı’nın torunumu var sorusunu akıllara getirmişti. Peki, Müge Anlı torunu kimdir? Müge Anlı’nın torunu var mı?
Takip et
Müge Anlı torunu köpek mi?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Müge Anlı’nın programda geçtiğimiz dönemlerde canlı yayında “Ben torunuma da kızıyorum. Yağmurda dışarıya çıkma diyerek. Şuanda sorsan üveyim diyerek değil ama hasta olmasını istemiyorum. Üvey anneanne diyerek değil yani. Bu programda da onu nasıl özlüyorum bir bilseniz. Devamlı fotoğraflarına bakıyorum” sözleriyle şaşırtmıştı. Bu açıklama ardından Müge Anlı torunu kimdir? Müge Anlı’nın torunu var mı? soruları yanıt aradı. İşte o konunun gerçek ayrıntıyı..

MÜGE ANLI’NIN TORUNU VAR MI, KİMDİR?

Müge Anlı’nın yayında bahsettiği ve takipçilerin Anlı’nın bahsettiği torunu aslınd en büyük sevgi kaynaklarından biri de pekinez cinsi “Lokum” adlı köpeği.

MÜGE ANLI KİMDİR?

Türk televizyon sunucusu ve basın mensubu Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde dünyaya geldi. Lisansını Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamladı. Lisans eğitimi sonrasında Kadir Has Üniversitesi’nde Hukuk üstüne Yüksek Lisans yaptı. 2007 senesinde Şenay Düdek ile beraber Dobra Dobra programının sunuculuğunu üstlendi. Bu programda magazin camiasının mühim adlarını ağırlayan Müge Anlı’ya beğeni toplayan programın ikinci sezonunda Pakize Suda eşlik etti. İlk başarısını bir magazin programıyla yakalaya Müge Anlı, uzun bir süredir kayıpları bulduğu, cinayetleri aydınlattığı programıyla evlere misafir oluyor. 1993 senesinde evlendiği Burhan Akdağ’dan 2008 senesinde boşanan Müge Anlı’nın bir kız çocuğu var.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.