adplus-dvertising

Müge Anlı, Şükran Çelik’in çocuklarının babasını buldu mu, Reşit Baş nerede?

ATV’nin ilgiyle izlenen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te gene izleyenleri şaşırtan bir olay gündeme geldi. Şükran Çelik, 2 çocuğunun babası Reşit Baş’ın bulunması için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı. Evlilik dışı beraber olduğu Reşit Baş’ı arayan Şükran Çelik’in ifadeleri büyük tepki çekerken, nikahlı eşi Hatun Baş ise eşinin yerini bildiğini belirtti. Peki Müge Anlı Reşit Baş bulundu mu? Şükran Çelik kimdir? İşte cevabı…
Takip et
Müge Anlı, Şükran Çelik’in çocuklarının babasını buldu mu, Reşit Baş nerede?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV’nin sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te Şükran Çelik, 2 çocuğunun babası Reşit Baş’ın bulunması için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı. Evlilik dışı birliktelik yaşadığı Reşit Baş’ı arayan Şükran Çelik’in ifadeleri büyük tepki çekti. Peki Müge Anlı Reşit Baş bulundu mu?

MÜGE ANLI REŞİT BAŞ BULUNDU MU? ŞÜKRAN ÇELİK KİMDİR?

Şükran Çelik, evlilik dışı ilişki yaşadığı iki çocuğunun babası 44 yaşındaki Reşit Baş’ı arıyor. Çelik, resmi nikahlı eşi ve oğlundan şüphe işittiğini anlattı. İddiaların odağındaki bir öbür isim Hatun Baş, canlı yayına bağlandı. 20 yıldır eşiyle mutlu olduğunu ifade eden Baş’ın nerede olduğunu bildiğini belirtti. Müge Anlı da Reşit Başın kaybından şüphe işittiğini söyledi. Şükran Çelik’in “Reşit Baş’ın önce çocuğunu benim diye kabul etmediğini” söylemesi üstüne Müge Anlı, “yaşamını mahvettiğinin farkında değilsin.” sözleriyle olaya tepki gösterdi.

Şükran Çelik 17 yaşındayken Reşit Baş ile tanışıp çocuk sahibi olduğunu anlattı. Çiftin ayrılmasının sonrasında Şükran Çelik bir evlilik yaptı. Ancak bu evlilik uzun sürmedi. Şu an 34 yaşında olan Şükran Çelik, 10 yıl sonrasında Reşit Baş ile yeniden bir araya geldi. Çiftin bir araya geldiği Reşit Baş’ın ailesi tarafından da fark edildi. Reşit Baş hakkında henüz yeni bir gelişme yaşanmazken, son gelişmeler ilgiyle takip ediliyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.