Müge Anlı Sıla’yı kaçıranlara seslenince küçük kız serbest kaldı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ekranlara muhteşem bir geri dönüş yaptı. 1 Haziran ile tekrar başlayan programda Muğla'da kaçırılan 16 yaşındaki Sıla, Müge Anlı'nın da ekrandan yaptığı çağrıların yardımıyla serbest bırakıldı. Peki Sıla'yı kim alıkoydu, Müge Anlı Sıla'yı kaçıranlara ne dedi? Detaylar haberimizde...

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 16 yaşında kaçırılan Sıla’nın kaderinin dönmesine neden oldu. Haziran itibariyle canlı yayınlara tekrar başlayan Müge Anlı, Muğla’da 12 Mayıs’ta kaçırılan 16 yaşındaki Sıla’nın tekrar bulunmasıyla sanki muhteşem bir geri dönüşe imza attı. Sıla’yı kaçıranlara ekranlardan seslenen Müge Anlı ne şeklinde konuştu, Sıla’yı kim alıkoydu? İşte 2 Haziran 2020 Müge Anlı ile Tatlı Sert programından ayrıntılar. ..


MÜGE ANLI 16 YAŞINDAKİ SILA’YI KAÇIRANLARA NE DEDİ?

Müge Anlı’nın tekrardan ekrana dönüşü 16 yaşındaki Sıla G.’nin de büyük şansı oldu. Kaçırılan genç kız, Müge Anlı’nın da ekrandan yaptığı çağrıların yardımıyla serbest bırakıldı.

16 yaşındaki kızı kaçıranlar, polise teslim oldu! Araştırmacı-Gazeteci Müge Anlı, ele aldığı dosya haberleri çözüme kavuşturmaya devam ediyor.

16 YAŞINDAKİ SILA’YI KİM ALIKOYDU?

Muğla Fethiye’de yaşayan 16 yaşındaki Sıla G., 12 Mayıs’ta İsmet K. tarafından kaçırıldı. Ailesi, 20 gündür kızına ulaşamazken, İsmet K. ve ailesi; “size 25 bin lira verelim, kızın peşini bırakın” dediler.

Ne yapacağını bilmeyen küçük kızın anne ve babası Müge Anlı’ya başvurdu. Müge Anlı, canlı yayında; “Kız, çok küçük. Ortaya çıkarın. Polise teslim edin” diye Sıla G.’yi kaçıranlara seslendi. Bunu duyan İsmet K. ve ailesi, 16 yaşındaki kızı polise teslim etti.


Haber Etiketleri

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı