Müge Anlı sezon finali tarihini açıkladı! Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ne zaman bitiyor?

Müge Anlı, 27 Temmuz 2020 Pazartesi günü ATV ekranlarından Müge Anlı ile Tatlı Sert programı sezon finalinin tarihini açıkladı. Sabah kuşağının büyük bir ilgi ile takip ettiği Müge Anlı ile Tatlı Sert programının ise yeni sezona ne zaman başlayacağı ise hayranları tarafında daha şimdiden merak edilmeye başladı. İşte 2019-2020 sezonu Müge Anlı sezon finali tarihi…

İşlenen çeşitli suçları, cinayetleri gün yüzüne çıkaran, yıllardır kayıp olanları bulan ve kavuşturanMüge Anlıile Tatlı Sert 2020 yılı için sezon finali tarihini açıkladı. Hafta içi her gün ATV ekranlarında seyircilerinin karşısına çıkan Müge anlı,27 Temmuz 2020 Pazartesi günü canlı yayında ekranlara ara vereceği tarihi açıklayarak herkesi Koronavirüs salgınına karşı dikkatli olması konusunda uyardı. PekiMüge Anlıile Tatlı Sert ne zaman sezon finali yapacak? İşte Müge Anlı hayranlarını üzecek tarih…

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT NE ZAMAN SEZON FİNALİ YAPACAK?

ATV ekranlarında yıllardır yayın yapan ve büyük bir hayran kitlesine sahip olanMüge Anlıile Tatlı Sert programının30 Temmuz Perşembe günü sezon finali yapacağı açıkladı. Müge Anlı, tüm takipçilerini üzecek sezon finali haberini27 Temmuz günü ATV canlı yayınında duyurdu.

MÜGE ANLI KİMDİR?

Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Gerek sunuculuk gerekse televizyon programcılığı alanında mesleğini icra etmesinin yanı sıra gazetecilik kimliğiyle de birbirinden başarılı işler çıkaran Müge Anlı, lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden tamamlamıştır.

Müge Anlı yüksek lisans eğitimini de Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde ‘’Hukuk’’ bölümü üzerine tamamlamıştır. 2008 tarihinde Burhan Akdağ’la evliliğini sonlandıran Müge Anlı, bir kız çocuğa sahiptir.

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı