adplus-dvertising

Müge Anlı, Şen kardeşler cinayetini çözmek için bakıcı Emel’i çağırıyor!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Şen kardeşlerin cinayetiyle alakalı konular ele alınıyor. Ailenin iddiasına göre; cinayetin zanlıları arasında gösterilen bakıcı Emel hakkındaki açıklamalara avukatı aracılığıyla cevap veriyor. Peki ama Müge Anlı’ya Emel Cengiz misafir olacak mı, kimdir, kaç yaşında? Hüseyin Şen ve Mehmet Şen’in katilleri kim?
Takip et
Müge Anlı, Şen kardeşler cinayetini çözmek için bakıcı Emel’i çağırıyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cinayetin baş zanlısı olarak gösterilen bakıcı Emel ile alakalı iddialar her geçen gün farklı bir boyuta ulaşıyor. Ganime hanım ise Emel Cengiz’in programa canlı yayın konuğu olmasını istiyor. Peki ama Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bahsedilen bakıcı Emel kimdir?

Bakıcı Emel kimdir?

Hatay’da bakıcılık yapan Emel hakkında bilinenler çok kısadır. Emel Cengiz’in çocuklarının olduğu biliniyor. Yaşlı ve hastalara bakıcılık yaparak geçimini sağladığı da bilinenler arasında. Emel cinayet ile alakalı, ”Ben Fatma hanıma bakıyordum. O gün ben yatıyordum, kadın oturuyordu, onlar da (Metin-Hüseyin Şen) içeride yatıyorlardı. Ben akşam on, on buçuk gibi uyumuştum. Ben balkonda yatıyordum. Sabaha karşı Fatma hanım 4.00-4.30 gibi beni uyandırdı. Benden su istedi, ben de su getirmek için içeri girdim. Ne olduğunu anlamadım, şok oldum. Ceketi kapıda duruyordu. Biraz kan vardı, burnu kanadı zannettim. Öyle bir manzara gördüm ki insanın aklı gider. Telefonuma baktım, telefonu yok. Kendimi dışarı attım, bağırdım, çağırdım. Kimse sesimi duymadı, ıssız yer. En sonunda bir otomobil geldi. Adamlar bağırdılar, çağırdılar, telefonla ambulansa haber verdiler. Bunları biliyorum, başka bir şey bilmiyorum. O olaydan sonra ben bir türlü toparlanamadım” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.