Müge Anlı Safiye Çallı olayı nedir? Akkuşlu Cüneyt (Cüneyt Demiral) kimdir?

Müge Anlı’nın bugünkü yayınında Safiye Çallı isimli kadın, kendinden 15 yaş küçük sevgilisinin sattığı evleriyle araba ve arsa aldığını iddia etti. 25 yıllık evliliğini noktaladıktan sonra 2’nci evlilik hayali de kötü biten Safiye Çallı, yayında gözyaşlarına boğuldu. Bu gelişme sonrasında konu merak edilmeye başladı. Peki, Türkücü Cüneyt Demiral (Akkuşlu Cüneyt) kimdir? İşte Müge Anlı Safiye Çallı olayı..
Takip et
Müge Anlı Safiye Çallı olayı nedir? Akkuşlu Cüneyt (Cüneyt Demiral) kimdir?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Facebook’tan tanıştığı türkücü tarafından dolandırıldığını iddia eden Safiye Çallı, Müge Anlı ve ekibine başvurdu. 25 yıllık evliliğinden bir oğlu olan Safiye Çallı, 15 yaş küçük türkücü sevgilisine evlenme vaadiyle Ankara ve Ordu’daki iki evinin parasını kaptırdığını söyledi.

MÜGE ANLI SAFİYE ÇALLI CÜNEYT DEMİRAL OLAYI

Kendinden 15 yaş büyük sevgilisinden aldığı paralarla araba ve arsa alıp onu terk eden türkücünün Cüneyt Demiral, sahne adıyla Akkuşlu Cüneyt olduğu iddia edildi. Evlilik vaadiyle tüm birikiminden olan Çallı, görüşmeden önce de sık sık borç olarak para gönderdiğini söyledi. Genel vekaletname de verdiğini söyleyen Çallı, İstanbul’da ev alacağı vaadiyle kandırıldığını belirtti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.