adplus-dvertising

Müge Anlı, Safiye Çalı’nın oğluna üniversite için harç parası vermediğini duyunca ağzına geleni saydı!

ATV Müge Anlı canlı yayınında 25 senelik evliliğini noktaladıktan sonra sosyal medyadan tanıştığı Akkuşlu Cüneyt Demiral’a paralarını kaptıran Safiye Çallı’nın oğlundan üniversite kayıt harcı parasını esirgediği ortaya çıkınca Müge Anlı bir defa daha küplere bindi… Hem Safiye’ye hem de Cüneyt’e kızan Anlı, ‘Bu programda çok dolandırıcı gördüm ama senin gibisini görmedim’ şeklinde konuştu.
Takip et
Müge Anlı, Safiye Çalı’nın oğluna üniversite için harç parası vermediğini duyunca ağzına geleni saydı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında hem sunucu Müge Anlı’ya hem de ekran başındaki izleyicilere ‘saç baş yoldurtan’ ‘Akkuşlu Cüneyt Demiral’ dolandırıcılığı işlenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde 25 senelik evliliğini bitirdikten sonra Ordulu yerel türkücü Akkuşlu Cüneyt Demiral’a paralarını kaptıran Safiye Çallı’nın programa başvurmasıyla gündeme gelen ‘hikaye’ gibi olayın baş ‘kahramanı’ Cüneyt Demiral stüdyoda bugün de canlı yayına misafir oldu. Programda bütün parasını 29 yaşındaki Ordulu yerel şarkıcı Akkuşlu Cüneyt’e veren Safiye Çallı adlı temizlik çalışanı kadının 25 yaşındaki oğluna üniversite kaydı için gereken harç ücreti olan 1500-2000 TL civarındaki parayı vermediği gerçeği gün yüzüne çıktı.

Müge Anlı, Safiye Çalı’nın oğluna üniversite için harç parası vermediğini duyunca ağzına geleni saydı!

İki ev parasını kaptırdı

Geçtiğimiz günlerde Müge Anlı’nın programına Facebook’tan tanıştığı türkücü tarafından dolandırıldığını öne sürerek katılan Safiye Çallı’nın davranışları hem Müge Anlı’yı hem de izleyenleri kızdırdı. Çallı, 25 senelik evliliğinden olan oğlunun Safiye Çallı, 15 yaş küçük türkücü sevgilisi Cüneyt Demiral’ın evlenme vaadiyle Ankara ve Ordu’daki iki evinin parasını kaptırdığını belirtti.

Safiye’den aldığı paralarla kendisine lüks araç alıp fotoğraflarını yayınladı

Kendinden 15 yaş büyük sevgilisinden aldığı paralarla otomobil ve arsa alıp onu terk eden türkücünün Cüneyt Demiral, sahne ismiyle Akkuşlu Cüneyt olduğu iddia edildi. Evlilik vaadiyle bütün birikiminden olan Çallı, görüşmeden önce de sık sık borç olarak para gönderdiğini belirtti. Genel vekaletname de verdiğini belirten Çallı, İstanbul’da ev alacağı vaadiyle kandırıldığını öne sürdü. Demiral’ın aldığı paralarla kendisine çok lüks bir araç aldığı ve o araçla fotoğrak çektirip sosyal medyadan yayınladığı gün yüzüne çıktı.

Müge Anlı bile çileden çıktı! Oğluna vermediği okul parasının kat kat fazlasını Cüneyt’e vermiş!

Soğukkanlılığıyla tanınan başarılı sunucu Müge Anlı, Safiye Çallı’ya ‘saf görünüyorsun’ şeklinde konuştu fakat kendi oğlundan esirgediği ‘üniversite kayıt parasının’ misli misli fazlasını sevgilisi Cüneyt Demiral’a kendi eliyle kaptırdığını öğrenince sanki ‘çileden çıktı.’

‘Bu programda çok dolandırıcı gördüm ama Cüneyt senin gibisini görmedim’

Müge Anlı, Akkuşlu Cüneyt’e ‘Bu programda çok dolandırıcı gördüm, kimler geldi bu programa… Ama Cüneyt senin gibisini görmedim’ şeklinde konuştu.

Annesi de isyan etti: O kadının parasını öde!

Ordulu türkücünün annesi de canlı yayına telefonla bağlanarak oğluna “Biz sana haram yedirmedik, ne zorluklarla büyüttük. O kadının parasını öde, seni artık böyle televizyonda görmek istemiyoruz” diyerek seslendi.

Müge Anlı, Safiye Çalı’nın oğluna üniversite için harç parası vermediğini duyunca ağzına geleni saydı!

Eski eşi de hala borçlarını ödüyor!

Müge Anlı’nın, katıldıkları günden bu yana ‘Bu kadının parasını ödeyeceksin’ dediği Cüneyt Demiral’ın eski eşi de telefonla yayına bağlanıp, Demiral’ın düğünden kalan borçları ve pek çok ayrı ayrı borcunu da hala ödediğini belirtti.

Öte yandan dünkü programa telefonla bağlanan ve rahat tavırlarıyla Müge Anlı’ya sanki sinir krizi geçirten Cüneyt Demiral için stüdyoda ‘dolandırıcılık’ iddialarıyla telefonlar susmak bilmedi.

Akkuşlu Cüneyt’in rahat tavırları Müge Anlı’nın sinirlerini zıplattı

Bugünkü canlı yayında stüdyoya gelen Cüneyt Demiral Safiye Çallı ile yüzleşti. Soğukkanlı tavrı ve rahatlığıyla Müge Anlı’yı ve stüdyoya gelen babasını çileden çıkarırken, dolandırılıp kandırıldığını öne süren Safiye Çallı’nın da ara ara gülümsemesi ve programın kendisine kalması için sağladığı otelin adresini Cüneyt’e vermesinin ortaya çıkmasıyla Müge Anlı’nın sinirleri zıpladı. Müge Anlı, Çallı’ya “Çok aşıksın, gel dese tekrardan gideceksin” yorumunda bulundu.

Müge Anlı TDK’dan ‘Jigolo’nun tanımını okudu

Dünkü canlı yayında gerçekeleşen telefon bağlantısında Müge Anlı, TDK’dan “Jigolo” tanımını okuyarak “Bu işi mi yapıyorsunuz?” sorusunu yönelten Akkuşlu Cüneyt, bugünkü canlı yayında stüdyoya geldi ve Safiye Çallı ile canlı yayınında yüzleşti.

Müge Anlı, Safiye Çalı’nın oğluna üniversite için harç parası vermediğini duyunca ağzına geleni saydı!

Soğukkanlı ve rahat tavrıyla hem babasını hem de Müge Anlı’yı çileden çıkardı

Türkücü tarafından dolandırıldığı iddiasıyla Müge Anlı’ya başvuran Çallı 25 senelik evliliğini bitirdikten sonra tekrar evlenmek istedi. Ankara ve Ordu’daki evlerini satarak Cüneyt’e otomobil alan Safiye Çallı programın son bölümünde gözyaşlarına boğulmuştu. Akkuşlu Cüneyt olarak tanınan Cüneyt Demiral, bugün stüdyoda soğukkanlı tavrı ve rahatlığıyla Müge Anlı’yı ve stüdyoya gelen babasını çileden çıkardı.

‘Çok aşıksın, gel dese tekrardan gideceksin’

Bütün birikimini evlenmek istediği Cüneyt Demiral’a kaptıran Safiye Çallı da ara ara gülümsemesi ve programın kendisine kalması için sağladığı otelin adresini Cüneyt’e vermesinin ortaya çıkmasıyla Müge Anlı’nın sinirlerini zorladı. Müge Anlı, Çallı’ya ‘Çok aşıksın, gel dese tekrardan gideceksin’ şeklinde konuştu.

Evlilik vaadiyle bütün birikiminden olan Çallı, görüşmeden önce de sık sık borç olarak para gönderdiğini belirtti. İddiaya konu olan Türkücü Cüneyt’in sattığı evlerle otomobil ve arsa aldığı gün yüzüne çıktı. Vekaletname de verdiğini belirten Çallı, İstanbul’da ev alacağı vaadiyle kandırıldığını söyledi.

Babası da dayanamadı!

Akkuşlu Cüneyt Demiral’ın ‘pişkin’ tavırları sadece Müge Anlı’yı değil babasını da sinirlendirdi, “Ayrıldıysan ayrıldın, kadının parasını öde” diye oğluna çıkıştı.

Müge Anlı, Safiye Çalı’nın oğluna üniversite için harç parası vermediğini duyunca ağzına geleni saydı!

“Safiye ile evlenecektim”

Safiye Çallı ile yüzleşen Cüneyt Demiral “Bana o kadar emeği olan insan. Safiye ile evlenecektim. Defalarca engellememe karşın beni buldu.” şeklinde konuştu. Demiral, Safiye Çallı’nın mutlu olmadığını ima ederek, kendisini ‘memnun ve mutlu etmesi’ni istediği yönünde mesajlar attığını ifade etti. Müge Anlı’yı da en çok çıldırtan sözler bunlar oldu.

“Mağdur Kadınları Mutlu Etme Derneği Başkanı mısın?”

Demiral’ın ifadeleri karşısında çıldıran Müge Anlı, Demiral’a “Mağdur Kadınları Mutlu Etme Derneği Başkanı mısın?” diyerek sordu.

Başka kadınlardan da ‘dolandırma’ ve ‘özel görüntü ile şantaj’ iddiası var!

Öte yandan adını vermeyen kadın izleyicilerden biri de telefonla bağlantı yaparak seneler önce Cüneyt Demiral’la tanıştığını, 50 bin TL istediğini, evinde iç çamaşırlarının ve yatağının fotoğrafını çekerek ‘Bunları ailene göstermemi istemiyorsan istediğim parayı verirsin’ diyerek tehdit ettiğini iddia etti.

“Adeta ana muhalefet liderisin!”

Programa telefonla bağlanan Demiral, Müge Anlı’ya söyledikleri ile de çıldırttı. Anlı’ya,”Şu anda bana karalama kampanyası düzenleniyor” diye kendini aklamaya çalışan Cüneyt Demiral herkesi şaşırttı. Bunun üstünde Müge Anlı, “Ya kim sana karalama kampanyası düzenleyecek. Adeta ana muhalefet liderisin!” diye tepki gösterdi.

“Lüks otomobil senin neyine, kaskosunu bile baban ödemiş”

Soğukkanlılığı ile bilinen başarılı sunucu Müge Anlı, temizlikçilikle hayatını sürdüren Safiye Çallı’ya evini sattırıp kendine lüks araç alan Akkuşlu Cümeyt’e “Lüks otomobil senin neyine, kaskosunu bile baban ödemiş. Sen kendini ne sanıyorsun? Senin bu yaptığına en basit ve düzgün tabirle ne denilir biliyor musun, alçaklık” diye çıkıştı.

“Benim otomobil çok yakıyor Müge Hanım”

Kadınları dolandırırak geçimini sağlayan Akkuşlu Cüneyt Demiral’a gene aynı telefon bağlantısında, “100 bin lirayı nereye harcadın” diyerek soruldu. Verdiği “Benim otomobil çok yakıyor Müge Hanım” cevabıyla ekran başıındakileri sinir krizine soktu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.